MINISTERSTVO VNITRA ROZŠIŘUJE TÝM ZAMĚSTNANCŮ SE ZAMĚŘENÍM NA PROBLEMATIKU POBYTU CIZINCŮ V ČR

Hledáme zájemce na různé pozice v rámci odboru azylové a migrační politiky v oddělení pobytu cizinců a oddělení klientského centra s místem výkonu v Praze. Vaší náplní práce bude přímý kontakt, komunikace, a odbavování klientů v souvislosti s povolením pobytu na území ČR dle zákona č. 326/1999 Sb., Zákon a pobytu cizinců.

Obsazujeme pozice na více oddělení v rámci Prahy - do poznámky prosím uveďte preferované pracoviště a pracovní náplň.

  • Oddělení pobytu cizinců Praha II.:

Adresa: Cigánkova 2, Praha 4

Pracovní doba: Po a St: 7:30 - 17:45, Út a Čt: 7:30 - 15:45, Pá 7:30 - 13:00

Pracovní náplň: 8. platová třída - přepážkový pracovník/pracovnice

  • Oddělení pobytu cizinců Praha V.:

Adresa: Kolbenova 38a, Praha 8

Pracovní náplň: 9. platová třída - přepážkový pracovník/pracovnice ; 12 platová třída – přepážkový pracovník/pracovnice

  • Oddělení klientského centra – call centrum:

Pracovní doba: Po – Čt: 7:30 – 16:15, Pá: 7:30 – 15:00

Pracovní náplň: 9. platová třída - pracovnice/pracovník sekretariátu.

Požadujeme:

  • SŠ (vhodné i pro absolventy)
  • dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • znalost práce MS Office
  • schopnost samostatné práce
  • flexibilita
  • odolnost vůči stresu
  • státní občanství ČR
  • znalost správního řízení výhodou
  • práce v call centru výhodou (pro pozici konzultanta)
  • znalost cizího jazyka (pouze pro pozici konzultanta; ideálně angličtiny, ruštiny, němčiny apod.)
  • trestní a morální bezúhonnost

Nabízíme:

  • kariérní růst
  • moderní pracovní prostředí a systém benefitů (25 dnů dovolené a 5 dnů sick days, systém vzdělávání, FKSP)
  • perspektivu a jistotu v rámci státní organizace
  • plat cca 20.000,- - 37.000,- dle praxe a pracovního zařazení (tj. 8 - 12. platová třída podle nařízení vlády č. 263/2018 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Do průvodního dopisu / informací o Vás prosím uvádějte, které pracoviště a pracovní náplň preferujete.

Společnost
Ministerstvo vnitra ČR - Odbor azylové a migrační politiky
Adresa
Kolbenova 942/38a, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 20 000 – 37 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Státní a veřejná správa, Administrativní pracovník, Asistentka, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Ministerstvo vnitra ČR - Odbor azylové a migrační politiky, Michal Strnadel