ZF Engineering se jako vývojové centrum podílí na vývoji nové generace automatických převodovek, adaptivních tlumičů, elektropohonů a dalších systémů. A to nejen pro osobní auta, ale také nákladní vozy nebo třeba hasičské speciály.

Aplikační inženýr ve vývoji

Pro R&D centrum v Plzni hledáme nové kolegy do týmu, který se podílí na finální fázi vývoje automatických převodovek na reálných vozidlech.

Co budete dělat?

  • Specifikovat vlastnosti řazení a další funkcionality na základě požadavků zákazníka a s ohledem na trendy a nové koncepty
  • Optimalizovat vlastnosti převodovek pomocí úpravy kalibračních parametrů přímo v prototypových vozech
  • Analyzovat funkce software pro převodovky automobilů v různých fázích vývoje prototypů prémiových značek na systémové (provozní) úrovni
  • Zpracovávat požadavky zákazníka pro budoucí technický vývoj automatických převodovek a jejich komponent
  • Provádět dokumentaci výsledků ve formě zkušebních zpráv a prezentací ve spolupráci s mezinárodními týmy

Co byste měli mít

  • VŠ technického zaměření, případně SŠ s praxí
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (mail, telefon)
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), flexibilitu a ochotu cestovat
  • Zkušenosti s analytickou prací
  • Zájem o technický vývoj v oblasti automotive

Výhodou

  • Znalost německého jazyka (i pasivní)
  • Přehled o SW vývoji a souvisejících procesech

Co u nás získáte

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu,
  • Spolupráci na mezinárodních projektech,
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí,
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání (3000 Kč/rok),
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto,
  • Možnost Home Office a 25 dní dovolené,
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu,
  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění,
  • Stravenkový paušál 70,-Kč/den, benefit program Cafeterie (6000 Kč/rok) a další.

Společnost
ZF Česká republika
Adresa
Univerzitní 1159/53, Plzeň – Skvrňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Strojírenství, Technika a vývoj, Programátor, Projektant, Zkušební technik, Servisní technik, Vývojový inženýr, Embedded vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.