Hledáte stálé zaměstnání, jistotu a dobré finanční ohodnocení? Chcete se dále rozvíjet? Chcete pracovat s nejmodernější technologií značky Trumpf? Pojďte pracovat k nám. Jsme stabilní, rodinná, stále se rozvíjející společnost, zabývající se výrobou ocelových konstrukcí a komponentů do užitkových automobilů. Do svého týmu hledáme OPERÁTORY a OPERÁTORKY CNC strojů a laserů. Nástup možný ihned.
www.posmayspol.cz

PROGRAMÁTOR Laser/CNC

Náplň práce:

- tvorba programů pro CNC stroje TRUMPF (2D/3D laser, ohraňovací lis)

- optimalizace stávajících pálících a ohýbacích programů

- spolupráce s týmem při zpracování nových zákaznických objednávek

- příprava podkladů pro výrobu (nastavovací plány, výkresy, …)

- plánování výroby – sestavování výrobních plánů pro strojní zařízení

- kontrola plnění plánů na CNC, koordinace činnosti s vedoucími směn

- zlepšování procesů v oddělení CNC

Požadujeme:

- minimálně SŠ – ideálně technického směru

- základní orientaci ve výkresové dokumentaci

- znalost práce s PC (Word, Excel, …)

- praxe s CAD/CAM programy (Solid Edge, TruTops Boost, …) výhodou

- zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu

- prostorovou představivost

Nabízíme:

- zaškolení ve společnosti Trumpf Praha, spol. s.r.o.

- dobré platové ohodnocení

- kariérní růst

- osobní přístup

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na životní / penzijní připojištění

- pololetní odměny

- jazykové kurzy, školení a kurzy

Společnost
Posmayspol, s.r.o.
Adresa
Most – Velebudice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 37 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Strojírenství, Výroba a průmysl, Technik ve strojírenství, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel