Skupina SPGroup patří mezi nejvýznamnější finanční skupiny v České republice. Do portfolia dále patří podíly v průmyslových podnicích, tj. dominantní výrobce nápojových etiket, flexibilních obalů a nápojových etiket (OTK Group), dále ve společnostech zaměřených na finanční (Slavia Pojišťovna) i nefinanční služby, ve společnostech zprostředkovávajících prodej nemovitostí či realizující developerské projekty. Nejvýkonnější část portfolia holdingu tvoří segment volnočasových aktivit (Aquapalace Praha), hotelových a veletržních služeb (ABF), ve kterých je leaderem trhu v ČR. Jsme hrdí i na naše nejnovější start-upy v SuperNoty, No Limits Design a Bulovka Dental Clinic.

ŘEDITELKA / ŘEDITEL KLINIKY ESTETICKÉ MEDICÍNY

A právě díky úspěchu a rychlosti rozjezdu Dentální kliniky hledáme kolegu / kolegyni na rozjezd a ideálně i následné řízení sesterského projektu KLINIKY ESTETICKÉ MEDICÍNY.

Jedná se o start-up, potřebujeme tedy relevantní úspěšné manažerské zkušenosti a znalost oboru.

Máme připravené zázemí, krásné společné prostory, u akcionáře podporu účetní, právní, technickou, personální i onlinemarketingovou. Na Vás by tedy byl rozjezd projektu od úvodního business plánu včetně plánu investic, přes jejich pořízení, přípravu směrnic a provozních řádů, vyhledání odborníků včetně nastavení vzájemně vybalancovaných podmínek, přípravu webových stránek a marketingovou komunikaci. Vše při dodržování odsouhlaseného rozpočtu a všech legislativních požadavků.

Chceme, aby klinika byla úspěšná a vyhledávaná klienty pro odbornost, technické vybavení, příjemné zázemí i profesionální přístup. A proto kromě relevantních zkušeností hledáme nadšení, prozákaznický přístup, podnikatelské myšlení, systematičnost a preciznost. Výborné ekonomické i právní povědomí, dokončené VŠ vzdělání. Aktivní češtinu, další jazyky výhodou pro využití synergií s našimi lázeňskými a hotelovými projekty.

U nás najdete výše uvedené zázemí, prostor pro seberealizaci a odměňování motivované v prvním roce tržbami, od další etapy samozřejmě ziskem.

Těšíme se na viděnou.


Informace o pozici

Společnost
SPGroup a.s.
Adresa
Chlumčanského 497/5, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na vzdělání, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Vrcholový management, Výkonný ředitel, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel