GJW je stavební firma zabývající se modernizací a stavbou železničních tratí, stanic a vleček a provozováním drážní dopravy. Jsme licencovaným dopravcem v ČR i SR, disponujeme vlastními hnacími vozidly, nákladními vozy a speciálními hnacími drážními vozidly. Aktuálně obsazujeme pozici PR specialisty s přesahem do HR marketingu, proto hledáme entuziastického kreativce s pozitivním vztahem k železnici.

 Náplň práce:

- zajištění interní i externí PR (včetně Employer brandingu)

- správa firemních webových stránek

- tvorba firemního časopisu

- správa a tvorba příspěvků na sociálních sítích, facebook a instagram

- prezentace společnosti

- zajištění promo akcí, příprava kampaní

- příprava propagačních materiálů a spolupráce s externími dodavateli

- komunikace a kontakty s odbornými školami

- HR marketing včetně HR administrativy a účasti na HR projektech a náboru

Očekáváme:

- magisterské vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání

- kreativitu

- komunikační dovednosti, jazykové schopnosti

- pozitivní přístup, empatii, optimismus, odhodlání se neustále zlepšovat.
- výhodou je znalost marketingových kliček a orientace či znalost zákoníku práce.

- zkušenost v oblasti HR, ať už z interního HR nebo z agentury, je vítána

- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, pracovitost, schopnost organizace práce

- zájem dotahovat úspěšně společně věci ke zdárnému konci

 Nabízíme:

- velkou míru samostatnosti a seberealizace

- přátelské pracovní prostředí

- 5 týdnů dovolené

- roční odměny

- stravenkový paušál

- dorovnání nemocenské do výše základní mzdy

- výhodně tarify mobilního operátora i pro rodinné účastníky

- příspěvek na penzijní připojištění

- Multisport karta

- zvýhodněný nákup nového automobilu

Nástup možný ihned.

Společnost
GJW Praha spol.sr.o.
Adresa
Mezitraťová 137/46, Praha – Hloubětín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Personalistika a HR, Marketingová komunikace, Asistent v médiích, reklamě, PR, Specialista PR, Specialista marketingu, Specialista HR marketingu, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

GJW Praha spol.sr.o., Karla Brixová
+420 281 090 809