Učení je radost

Vydavatelství TAKTIK je mezinárodní společnost, která působí v oblasti školství a vzdělávání ve třech zemích již 10 let. Pomáháme školám a rodinám zvyšovat kvalitu a modernizovat formu výuky. Naším cílem je spojit kvalitní školní vzdělání s moderní technologií a novými didaktickými metodami a zlepšit tak zájem dětí o vzdělání. Zájem o naše tituly se každoročně zvyšuje, proto otevíráme novou pozici.

Ilustrátor / ilustrátorka dětských knih

Do našeho týmu hledáme zkušeného interního/externího ilustrátora/ilustrátorku na grafické zpracování publikací pro děti, dětské beletrie a knih pro mládež. Očekáváme odpovědnost, kreativitu a zájem o obor - tvorbu nádherných ilustrací pro děti. Naším cílem je aby ilustrace přinášela dětem radost a potěšení z objevování světa dětských knih a příběhů v nich ukrytých.

Náplň práce:

Příprava nových titulů vydavatelství se zaměřením na tvorbu publikací pro děti (dětská beletrie).

Koho hledáme?

Nadšeného a zkušeného ilustrátora/ilustrátorku - měl/měla bys splňovat:

  • především kreativitu a smysl pro detail
  • potřebná je vysoká technická zručnost a kreativita
  • podmínkou je výborná znalost grafických programů
  • vysoké pracovní nasazení a spolehlivost
  • smysl pro odpovědnost

Co nabízíme :

  • možnost práce na hlavní pracovní poměr
  • možnost práce na ŽL
  • práci z domova
  • mysluplnou práci, která přináší radost
  • ohodnocení, které tě utvrdí v tom, že jsi na správném místě, ve správné firmě
  • máme na výběr i z pár benefitů (stravenky, sickdays, penzijní připojištění, multisport)
  • občerstvení na pracovišti
  • prostředí společnosti s 30 lidmi (v ČR), kde upřednostňujeme zdravý rozum před korporátní přesností
  • dlouhodobost v práci, v kariéře i v cílech

V případě zájmu o pozici, čekáme od Tebe životopis, ideálně i s portofliem ilustrací, kreseb a prací.

Společnost
TAKTIK International s.r.o. , organizační složka
Adresa
Argentinská 286/38, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Argentinská 286/38, 170 00 Praha – Praha 7, Česká republika