Zaměřením skupiny PROMET GROUP je již od roku 1992 oblast metalurgie, odkud společnosti ve skupině navázaly také na strojírenství a další podpůrné oblasti jakými jsou logistika a správa nemovitostí. Naším cílem je rozvíjet tyto segmenty jako technické oblasti, ale také jako atraktivní pracovní prostředí.

PROVOZNÍ EKONOM / SPECIALISTA CONTROLLINGU

Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici PROVOZNÍ EKONOM / SPECIALISTA CONTROLLINGU.

POPIS PRACOVNÍ POZICE:
Příprava podkladů a zpracování finančních analýz a prognóz
Řízení a vyhodnocování finančního vývoje organizace
Kontrola a analýza nákladů organizace
Hodnocení efektivnosti a návratnosti investic
Posuzování finančních rizik a příležitostí
Tvorba a kontrola finančních plánů
Sestavování kalkulací produktů a služeb
Příprava statistik a prezentací

POŽADUJEME:
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
Zkušenosti z controllingu nebo manažerského účetnictví ve výrobní společnosti
Velmi pokročilá znalost MS Office – Excel
Analytické a logické myšlení
Samostatný a systémový přístup při řešení úkolů
Spolehlivost a zodpovědnost
AJ nebo NJ výhodou

NABÍZÍME:
Zázemí podniku ve skupině
5 týdnů dovolené
Mzdové ohodnocení dle kvalifikace a pracovních zkušeností
Motivační ohodnocení
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500 Kč každý měsíc
Odborná školení
Pružná pracovní doba
Příspěvek na dopravu
Přátelský kolektiv
Stabilní zaměstnání

TĚŠÍME SE NA KAŽDÉHO NOVÉHO KOLEGU !!!

Společnost
PROMET GROUP, a.s.
Adresa
Jiráskova 1327, Vsetín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Ekonom, Finanční analytik, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer, Finanční specialista, Specialista reportingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel