Japonská společnost HORIBA působí ve 27 zemích světa. Je světovým leaderem v pěti významných odvětvích - automotive, lékařská technika, věda a výzkum, polovodičová technika a životní prostředí. Pobočka v Olomouci byla založena v roce 2011 a je zaměřená na výrobu testovacích zařízení pro vývojová a výzkumná oddělení v automobilovém průmyslu.

SOFTWARE SUPPORT ENGINEER

Co vás čeká

  • Spolupráce se SW oddělením v Německu (komunikace v anglickém jazyce)
  • SW podpora zákazníků a interních servisních inženýrů
  • Analýza, diagnostika a simulace chyb zařízení
  • Report nalezených chyb a jejich řešení ve spolupráci s ostatními odděleními
  • Správa a udržování znalostní databáze
  • Zodpovědnost za instalaci SW, nastavení a konfigurace počítače s OS Win 10
  • Vytváření dokumentace a online nápovědy ze základní šablony
  • Úprava aplikačního SW za pomocí existujících nástrojů (např. Panel editor, Test Schedule editor)
  • Zajištění interních školení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti informatika/elektrotechnika/mechatronika
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni (denní komunikace s mateřskou společností v Německu nebo se zahraničními zákazníky)
  • Zkušenosti a základní znalosti v oblasti počítačů a I/O HW
  • Výhodou jsou zkušenosti v oblasti měřících a regulačních technologií
  • Základní znalost C/C++Analytické schopnosti
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost

Co vám můžeme nabídnout

• Zajímavou práci ve stabilní společnosti a proškolení v zahraničí (Německo)
• Úzkou polupráci s finančním oddělením v Německu
• Pružnou pracovní dobu
• Garantovanou 13. mzdu
• Roční bonus
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na stravování
• Přispěvek na dojíždění až 5.500,- Kč
• Měsíční příspěvek na penzijní připojištění dle odpracovaných let ve společnosti
• Kvartální bonus ve formě volnočasových poukazů
• Odborné kurzy
• Team buildingové, sportovní a jiné akce pro zaměsnance firmy i jejich rodiny

Společnost
Horiba Europe GmbH - organizační složka
Adresa
Železniční 512/7, Olomouc – Chválkovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Technik, Technik HW, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.