Česká společnost MILT s.r.o. vyrábí a montuje přestavitelné interiérové příčky, mobilní akustické stěny, vestavby do průmyslových a skladových objektů, vertikální rostlinné stěny a mnoho dalších produktů, které také neustále inovujeme a vyvíjíme. Na trhu působíme již od roku 2006.

přípravář/ka - výrobního oddělení MILT

Požadavky:

  • SŠ vzdělání technického směru (nejlépe stavební, strojní), praxe není podmínkou
  • technické a flexibilní myšlení, znalost čtení technických výkresů
  • ovládání programu AutoCAD na základní úrovni (nutné)
  • aktivní přístup k řešení úkolů
  • samostatnost, systematičnost, zodpovědnost

Pracovní náplň:

  • tvorba výkresové 2d dokumentace - AUTOCAD
  • zpracování technických detailů, příprava podkladů pro výrobu
  • tvorba nových komponentů, práce s 3D tisk

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • přátelský tým, neformální atmosféra
  • zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (stravenky atd.)
  • výuka AJ na pracovišti v pracovní době

Nástup dle dohody

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici, zašlete prosím průvodní dopis a životopis, včetně FOTOGRAFIE na níže uvedený kontakt.

Společnost
MILT s.r.o.
Adresa
Vintrovna 433/3e, Popůvky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Strojírenství, Výroba a průmysl, Technik ve stavebnictví, Technik ve strojírenství, Konstruktér, Přípravář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.