Japonská společnost HORIBA působí ve 27 zemích světa. Je světovým leaderem v pěti významných odvětvích - automotive, lékařská technika, věda a výzkum, polovodičová technika a životní prostředí. Pobočka v Olomouci byla založena v roce 2011 a je zaměřená na výrobu testovacích zařízení pro vývojová a výzkumná oddělení v automobilovém průmyslu.

ÚČETNÍ pro centrálu v Německu

Co vás čeká

  • Odpovědnost za účtování vnitropodnikových přijatých a vystavených faktur
  • Účtování a vyrovnávání mezipodnikových účtů pro pobočky v Asii
  • Příprava podkladů pro platby a řešení upomínek
  • Tvorba faktur s ohledem na náklady na přeúčtování
  • Kontrola měsíční účetní závěrky ve spolupráci s oddělením controllingu
  • Zpracování dodavatelských faktur a kontrola plateb
  • Správa smluv
  • Sustituce za kolegu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Min. SŠ ekonomického směru
  • 3 roky praxe na pozici účetní nutná
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni - B2
  • Pokročilá znalost MS Office (zejména MS Excel)
  • Zkušenost a znalost systému SAP nutná
  • Pečlivost, smysl pro detail, loajalita

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti a proškolení v zahraničí (Německo)
  • Úzkou polupráci s finančním oddělením v Německu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Garantovanou 13. mzdu
  • Roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Přispěvek na dojíždění až 5.500,- Kč
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění dle odpracovaných let ve společnosti
  • Kvartální bonus ve formě volnočasových poukazů
  • Odborné kurzy
  • Team buildingové, sportovní a jiné akce pro zaměsnance firmy i jejich rodiny

Posílejte profesní CV e-mailem v českém a anglickém jazyce.

Jana Klváčková

tel. 725 935 129

Společnost
Horiba Europe GmbH - organizační složka
Adresa
Železniční 512/7, Olomouc – Chválkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.