O.K. SERVIS BioPro, s.r.o.

Obchodní referentka / obchodní referent

Obchodní společnost se zaměřením na laboratorní přístroje, veterinární diagnostiku a potravinářské ingredience hledá vhodného kandidáta na pozici obchodní referentka / obchodní referent s aktivní znalostí anglického jazyka. Zkušenost na obdobné pozici vítána.

Náplň práce:

· podpora obchodního týmu

· komunikace se zákazníky i dodavateli

· zpracování a evidence obchodních případů

· zajišťování přepravy dovozních i vývozních zásilek

· řešení reklamací

· kontrola platební morálky odběratelů

Požadujeme:

· SŠ vzdělání (není preference oboru)

· aktivní znalost angličtiny (denní využití)

· znalost práce na PC (MS Office)

· dobré komunikační schopnosti

· vstřícnost

· ochota učit se

· samostatnost

· flexibilita

· zodpovědnost

Informace o pozici:

· práce na plný úvazek

· pracovní smlouva

Společnost
O.K.SERVIS BioPro, s.r.o.
Adresa
Bořetická 2668/1, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Prodej a obchod, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel