Obsazujeme volná pracovní místa ve společnosti E LINKX a.s. - ryze česká společnost s 20-ti letou tradicí na českém trhu a 80 zaměstnanci, se sídlem v Ostravě, pobočka Praha.

Jsme dodavatel softwaru pro obchod, sklad a logistiku.

A také HP produkty nás baví :-)

Na HPmarket.cz nabízíme naše služby a plníme přání našich zákazníků již od roku 2001. Soustředíme se výhradně na produkty HP a pomáháme zákazníkům s výběrem těch nejvhodnějších výrobků z HP portfolia.

Spojte svou pracovní kariéru s naší společností a produktem HP!

Marketingový specialista pro HPmarket.cz (Praha)

Kdo jsme?

 

Jsme oficiální distributor a hlavní partner amerického výrobce elektroniky HP. Zajišťujeme prodej, servis a poradenství při výběru a využití především notebooků, PC a tiskáren HP. V ČR jsme řadu let stabilně úspěšným hráčem především v B2B, ale rychle rosteme i v B2C prodeji, na který se chceme zaměřit. Naší konkurenční výhodou, krom přímé vazby na HP, je expertíza a možnost nabídnout speciální služby od poradenství přes expresní servis až po customizace ve výrobě.

 

Co nás trápí?

 

Nestíháme! :-)

 

Máme skvělé produkty, našlápnuté procesy strategického rozvoje webu a krásně namyšlený marketingový plán. Nemáme ale dost kapacit na to naše vize naplnit.

 

Potřebujeme parťáka, kterému můžeme předat především slušně rozjeté PPC kampaně a svěřit rozjezd marketingu na sociálních sítích. Čeká nás spousty práce taky na e-mailingu a SEO. To vše za přímé podpory sehraného interního týmu (produkt, vývoj, grafika) a zkušených externích specialistů (UX & CRO, elitní analytik, copywriter).

 

Koho hledáme?

 

V prvé řadě technologického nadšence. Počítače, notebooky a technika obecně by tě měly bavit. Ačkoliv budeš mít k ruce skvělé produkťáky, očekáváme, že se budeš trochu orientovat v základních parametrech a typech produktů, které nabízíme.

 

Neméně důležitá je zkušenost s online inzercí a digitálním marketingem obecně. Postupně převezmeš správu rozpočtů v Google Ads, Skliku, Heuréce, Facebooku a dalších v řádu stovek tisíc měsíčně a měl(a) bys už vědět, co děláš. Rádi ti zajistíme externí mentoring a potřebná školení a čas na samostudium.

 

Firma je silně datově orientovaná a od sebe navzájem i od tebe budeme čekat jasné, měřitelné výsledky - pracujeme primárně s Google Analytics a PowerBI. Tvou primární zodpovědností bude udržitelný růst obratu a ziskovosti e-shopu napříč komunikačními kanály.

 

Co nabízíme?

 

Férové peníze odpovídající zkušenostem a zodpovědnosti, pracovitý kolektiv šikovných lidí, klimatizované kanceláře v Praze na Pankráci hned na metru. Příležitost dělat zajímavou, smysluplnou práci s rozumnou mírou samostatnosti a odpovědnosti. Samozřejmě v dnešní situaci plný a výhledově částečný home-office.

 

Dokážeme ti nabídnout jak částečný úvazek, ze kterého se do plného propracujeme, nebo rovnou plný úvazek.

 

Práce je vhodná pro zkušenějšího specialistu, který si prošel podobnou prací v jiném e-shopu nebo má zkušenosti z agentury. Umíme si na pozici představit i šikovnou mámu na mateřské, která se poohlíží po postupném návratu do pracovního procesu. Rádi se poznáme i s freelancerem, který ke svým zakázkám hledá jistotu a zázemí dlouhodobé, těsné spolupráce s jedním klientem.

Zaujala tě tato pozice. Chceš to s námi zkusit? Budeme se těšit na tvůj životopis.

Vydáme se na společnou cestu do světa HP.

 


Informace o pozici

Společnost
E LINKX a.s.
Adresa
Na strži 1702/65, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

E LINKX a.s., Lucie Králová