Záleží nám na tom, co je uvnitř. Proto již více než 160 let vyrábíme výjimečné interiérové díly pro automobily a hledáme zaměstnance, kteří s námi budou vytvářet výrobky, které na trhu vyniknou.

International Automotive Components Group je předním celosvětovým dodavatelem automobilového průmyslu se zaměřením na interiérové díly.

Závod Přeštice 2 v Průmyslové ulici se specializuje na výrobu dveřních panelů pro osobní automobily Mercedes a Škoda. Zaměstnáváme přes 1 000 zaměstnanců.

Advanced Product Analyst

Vaším úkolem bude:

  • systematická analýza vadných kusů od zákazníka, popř. z výroby
  • systematická analýza výrobního procesu a výrobků od dodavatelů
  • zpracování výše uvedených do standardizovaných reportů pro zákazníky, dodavatele a interní použití
  • definování postupů pro opravy a provádění vyhodnocení rizik oprav
  • komunikace s oddělení zákaznické a výrobní kvality, výroby, technologie, údržby, vývoje
  • zpracování dat z interních systémů společnosti
  • testování dílů, křížové zástavby, měření
  • reportování stavu nadřízeném

Požadujeme:

  • střední vzdělání s maturitou, ideálně technického směru
  • praxe 3+ roky v oblasti kvality v automotive
  • nezbytná znalost metodik:8D proces, 5x Proč,Ishikawa, Pareto
  • výhodou znalost IATF 16949 a ISO 9001,specifické požadavky zákazníků, APQP,PPAP,FMEA,CP,SPC
  • mírně pokročilá znalost AJ
  • výborná znalost ČJ
  • analytické, logické a technické myšlení/dovednosti
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • preciznost, pečlivost, schopnost samostatného rozhodování
  • organizační schopnosti, prezentační dovednosti

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem
  • pravidelný roční nárůst mezd
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění, dotace na stravovaní, poukázky na sport, relaxaci a kulturu a další zaměstnanecké výhody
  • neustálé odborné vzdělávání a profesní rozvoj, jazykové kurzy

International Automotive Components Group s.r.o. – závod Přeštice 2
Adresa
Průmyslová 1408, Přeštice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: Výroba a průmysl, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

• International Automotive Components Group s. r. o. – závod Přeštice 2, Markéta Chejlavová
Průmyslová 1408, 334 01 Přeštice, Česká republika
+420 377 864 429
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.