Společnost Galleko s.r.o., která je firmou rodinného typu, vyvinula vlastní produktovou řadu výrobků, které pomáhají zvyšovat produkci zemědělských plodin. Zabýváme se vývojem, výrobou a distribucí produktů GALLEKO® v rámci střední Evropy a pomáháme našim zákazníkům - zemědělcům zlepšit výnosy. Naše filosofie je nabízet svým zákazníkům kromě kvalitních produktů také celoroční profesionální servis a stavět své obchody na spokojenosti všech zúčastněných stran.

Obchodní reprezentant v zemědělství

Do našeho týmu hledáme schopné obchodní zástupce, pro které je důležité, že obchod, který dělají mohou plně ovlivnit od začátku až dokonce.

CO VÁS ČEKÁ?

  • Obchodní činnost – telefonování, schůzky se zemědělci, prodej
  • Následná péče o aktivní zákazníky ve svěřeném regionu, průběžné monitorování a dokumentování výsledků účinků našich přípravků
  • Plánování a práce s klientskou databází v moderním CRM systému
  • Významná část pracovní doby strávená za volantem a v terénu

CO OD VÁS OČEKÁVÁME MY?

  • Budete sami sebou – nehledáme lidi podle šablony, chceme lidi osobnosti
  • Umíte pracovat samostatně, s vysokou mírou sebe-disciplíny
  • Máte bohaté řidičské zkušenosti, budete hodně na cestách
  • Umíte výborně komunikovat a budovat si dlouhodobé vztahy
  • S nadhledem zvládáte neočekávané situace a změny – umění improvizace
  • Zaměstnání vnímáte jako součást svého života, tzn. chcete si ten čas v něm strávený i užít

CO VÁM NABÍZÍME MY?

  • Kopu práce, při které nehrozí rutina a nuda – každé roční období má v tomto obchodu svá specifika a je jiné
  • Jistý základní příjem + progresivní kvartální provize z prodeje bez horního "stropu"
  • Možnost využívání home office a pohyblivou pracovní dobu
  • Možnost ovlivňovat strategii a marketing společnosti
  • Kontinuální podporu z naší strany – školení, materiály, zázemí – nikdy nebudete mít pocit, že jste „v tom“ sami

Společnost
Galleko s.r.o.
Adresa
Královéhradecký kraj
Pardubický kraj
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Slovenština (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 380 000 – 760 000 Kč / rok
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Prodej a obchod, Zákaznický servis, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel