Specialista marketingu / marketingový analytik

Role:

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Specialista marketingu / marketingový analytik, která je součástí našeho týmu Kao Salon Division v České republice. Kao Salon Division přináší Kao vizi, jak zkrášlit a obohatit život majitelům salonů, stylistům a jejich klientům po celém světě. Protože každý klient salonu je jiný a každý stylista jedinečný, nabízíme komplexní portfolio produktů a služeb napříč našimi kvalitními značkami Goldwell a Oribe.

V této roli budete podporovat Marketing Managera s klíčovým zaměřením na analýzu, reporting, podporu obchodních zástupců, přípravu propagačních aktivit a také odpovědnost za sociální média.

Nápň práce:

· Pravidelné vyhodnocování výsledků prodeje a komunikačních aktivit

· Podpora obchodního týmu

· Uvádění nových produktů na trh po produktové, marketingové a obchodní stránce

· Příprava prodejních a marketingových aktivit

· Lokalizace produktových a podpůrných materiálů pro lokální prodejní potřeby (katalogy, letáky, POS etc.)

· Příprava produktových prezentací a dalších pomocných materiálů pro obchodní tým

· Produktová analýza trhu profesionální vlasové kosmetiky

· Tvorba kvartálního magazínu LIVE

· Správa marketingového rozpočtu

· Správa sociálních sítí pro B2B

· Spolupráce s ostatními kolegy v marketingovém a education teamu

Co požadujeme:

· bakalářský nebo nebo magisterský titul se zaměřením na obchod a marketing

· nabízíme možnost i čerstvým absolventům

· Analytické schopnosti

· Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem

· Německý jazyk výhodou

· Marketingové znalosti

· Pokročilá úroveň MS Office

· Odpovědnost, spolehlivost, organizační schopnosti

Kdo jsme: Společnost Kao byla založena v Japonsku v roce 1887 a vášnivě se snaží o změnu v životě lidí pomocí našich vysoce kvalitních produktů a služeb, které zkrášlují život našich spotřebitelů a zákazníků. V regionu Evropa, Střední východ, Afrika (EMEA) se Kao zaměřuje na prémiové kosmetické značky napříč třemi odlišnými odvětvími: Kao Salon Division, Premium Mass a naše londýnská butiková značka Molton Brown.

Jak pracujeme: Třináct let po sobě jsme byli vybráni mezi nejetičtější společnosti na světě, jsme společností se záměrem a silnými firemními hodnotami. Nikdy neděláme kompromisy ohledně kvality a vyrábíme naše výrobky s péčí o spotřebitele a životní prostředí. Ve společnosti Kao může každý zaměstnanec aktivně ovlivňovat svou práci a kariéru. Spolupracujeme na dosažení našich společných cílů a vždy se snažíme dodávat našim zákazníkům to nejlepší.

Co nabízíme: Přátelské a flexibilní pracovní prostředí s konkurenceschopnými platy, balíčkem výhod, neustálým rozvojem a možností zdokonalit své dovednosti a přinést hmatatelné výsledky. V Kao bude váš hlas slyšet. Váš názor se opravdu počítá. Věříme, že změna vychází z převzetí příležitostí do vašich rukou, proto si vážíme a oceňujeme podnikatelské myšlení a inovace.


Informace o pozici

Společnost
GOLDWELL COSMETIC (CZ), s.r.o.
Adresa
Pražská 675/10, Brno – Bosonohy
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Asistent v médiích, reklamě, PR, Specialista marketingu, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


GOLDWELL COSMETIC (CZ), s.r.o. (Kao Corporation), Michal Kos