Co vás čeká

Poskytujeme externí služby v oboru BOZP a PO a hledáme posilu do týmu firmy, která je tradičním poskytovatelem služeb v oboru a v regionu. Předpokládáme, že nám budete pomáhat s našimi současnými zákazníky nebo i se zákazníky novými. Pokud máte odbornou způsobilost v prevenci rizik nebo koordinátora BOZP nebo PO můžete být vítaným kolegou, kolegyní. Jedná se o zajímavé spojeni práce v "terénu", v kanceláři, na home office.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme :

- OZO v prevenci rizik ( případně OZO KOO BOZP)

- OZO v požární ochraně

- řidičský průkaz

- běžná zručnost při práci s PC

- ochotu, komunikativnost a prostě dobrou náladu pro dobrý chod týmu

Výhodou bude, pokud budete umět

Předpokládáme, že budete jednat samostatně a se snahou být dobrým zástupcem firmy

Co vám můžeme nabídnout

- osobní automobil

- telefon

- notebook

- plat v míře takové, aby byl vyjádřením vašeho úsilí a znalostí, našich možností a vedlo to k oboustranné spokojenosti

Společnost
PREPO - TEAM s.r.o.
Adresa
Pardubický kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Služby, Technika a vývoj, Revizní technik, Technik, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.