Jsme přední světový výrobce komponentů pro automobilový průmysl TI Group Automotive Systems s.r.o. a hledáme do svého týmu nové spolehlivé kolegy. Pojďte se s námi zapojit do nových projektů a staňte se členem úspěšného týmu, pracujte s námi v perspektivní a neustále se rozvíjející společnosti TI Automotive Liberec.

Nástrojař / formař

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zodpovědnost za technický stav nástrojů, jejich údržbu a případnou opravu
  • plánované činnosti preventivní údržby
  • Vytipování náhradních dílů pro vyfukovací a kalibrovací formy
  • Drobné opravy frézováním, soustružením, navařováním
  • Provádí seřizování stroje
  • Zodpovídá za řádné vedení dokumentace forem a nástrojů
  • Obsluha VZV, jeřábu, soustruhu, frézy, svařovacího inventoru

POŽADUJEME

  • SOU/SŠ v technickém oboru výhodou
  • Praxe podobného charakteru výhodou
  • Manuální zručnost pro zámečnické a údržbářské práce
  • Flexibilitu pro směnný provoz (ranní a odpolední směna)
  • Samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup
  • Otevřenost pro týmovou spolupráci

NABÍZÍME

  • Práci v čistém prostředí
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Příplatek za odbornost
  • Roční bonus dle výsledků firmy
  • Meziroční nárůst mezd
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Cafeterie
  • Finanční ohodnocení za odpracované roky
  • Vitamínové balíčky
  • Vánoční balíčky

Společnost
TI Group Automotive Systems s.r.o. - odštěpný závod Liberec
Adresa
Svárovská 695, Stráž nad Nisou
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Strojní zámečník, Technik ve strojírenství, Nástrojař, Technik výroby, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TI Group Automotive Systems s.r.o. - odštěpný závod Liberec, Natálie Väterová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.