Jsme Louda Auto, dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu s téměř třicetiletou tradicí. Působíme již v deseti městech České republiky a s více než pěti sty zaměstnanci nabízíme služby autorizovaného prodeje a servisu deseti značek. Máme jasnou strategii: být společností, která je pro zákazníka spolehlivým partnerem a dokáže mu nabídnout komplexní služby spojené s nákupem, servisem a financováním vozu.

Asistent / Asistentka marketingu

Náplň práce

  • administrativní podpora propagace jednotlivých značek dle komunikačních předlo a marketingových plánů importérů
  • asistentská podpora obchodního, marketingového a servisního týmu
  • příprava a realizace výstav a eventů automobilů
  • zadávání tvorby grafiky inzerátů, billboardů, aktualizace letáků
  • spolupráce na zadávání komunikačních kampaní a jejich objednávání
  • komunikace s agenturami, médii, grafikem, on-line specialistou, PR manažerem
  • vystavování, evidence, kontrola objednávek a příchozích faktur
  • běžné administrativní činnosti

Požadujeme

  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou, ale ne podmínkou
  • přirozený styl komunikace, týmovost, aktivita
  • zájem a touha rozvíjet se
  • základní zákaznické a obchodní vnímání
  • znalost českého jazyka, znalost práce na PC (Word, Excel, … )
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • min. ŠŠ vzdělání nebo vyučení s maturitou
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • smysluplnou, různorodou a někdy i tvůrčí práci v zajímavém automobilovém oboru
  • přátelskou pracovní atmosféru v mladém kolektivu
  • možnost kariérního růstu, zázemí jednoho z největších dealerských skupin v ČR
  • zaměstnanecké benefity (mobilní telefon, 3 dny placeného volna nad rámec dovolené, příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení a jiné)
  • místo výkonu práce Poděbrady – Choťánky
  • pracovní poměr za mateřskou / rodičovskou dovolenou

Společnost
Louda Auto a.s.
Adresa
Poděbrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Auto - moto, Administrativní pracovník, Asistentka, Specialista marketingu, Referent, Pracovník back office, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.