Kancelář Ostrava hledá do svého týmu:

Specialista/Expert online prodeje - pojištění

MOŽNOST PRÁCE Z DOMOVA (po zaškolení na místě v Ostravě)
VÝBORNÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ - fixní základ 20 000,- Kč/měsíc plus odměny za uzavřené smlouvy (minimum 15 000,- Kč/měsíc , maximum není limitováno ).

Pracovní náplň:

Komunikace pouze se zákazníky, kteří zasílají své poptávky.
Žádné hledání nových klientů, žádné navolávání nových kontaktů a nabízení služby na nevyžádané kontakty!!!
Jednání pouze s klienty, kteří opravdu chtějí řešit své pojistné produkty.
Veškerá komunikace nabídek probíhá buď telefonicky, nebo přes elektronické rozhraní
Uzavírání nových pojistných smluv
8 hodinová pracovní doba, provoz na dopolední/mezisměnu/odpolední týdenní provoz (8-20.00hod) a jednou za měsíc víkendová směna.

Požadavky:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou (maturitní zkouška podmínkou)!

Čistý trestní rejstřík
Čeština (Pokročilá)
Znalost MS Office

Výhodou:

Praxe v oboru
Zkoušky odborné způsobilosti

Nabídka:

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
1000 Kč na penzijní pojištění

Férová fixní mzda a bonus podle odvedené práce

Zaškolení a příprava na Zkoušku odborné způsobilosti podle zákona o distribuci pojištění od ČNB,
5 týdnů dovolené
2 sick days

Pracovní poměr na dobu neurčitou
Stravenky v hodnotě 120Kč, kde 55% hradí zaměstnavatel
Zvýhodněné produkty od Airbank
Pracovní smlouva
Práce z kanceláře nebo po zaškolení možnost práce z domova.

Těšíme se na Vaše životopisy!

Společnost
PS Office s.r.o.
Adresa
Ostrava – Vítkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Finanční poradce, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Prodejce po telefonu/Telesales, Pojistný zprostředkovatel, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

PS Office s.r.o., Personální oddělení