• Firma MESIT&RÖDERS V.O.S.
     Sokolovská 573, Uh. Hradiště
     Subdodavatel automobilového průmyslu

     Přijme pracovníka pro: Údržbu nástrojů a seřizování strojního zařízení

Požadavky:

  • Vzdělání SŠ, SOU - obor elektro nebo strojírenský
  • Vyhl. 50/78 Sb. - výhodou
  • Praxe v oboru minimálně 1 rok
  • Znalost vstřikovacích forem - výhodou
  • Dobrá orientace v technických výkresech
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost

Náplň práce:

  • Údržba a základní opravy vstřikovacích forem

 Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody / benefity
  • Nástup možný ihned
  • Vzdělávání / zvyšování kvalifikace / osobní rozvoj
  • Plný pracovní úvazek
  • Zázemí úspěšné stabilní firmy
  • Práce na HPP

V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na MESIT&RÖDERS v.o.s., personální odd.-Mgr. Bosáková, Sokolovská 573, 686 01 Uh.Hradiště nebo na e-mail.

Společnost
MESIT & RÖDERS v.o.s.
Adresa
Uherské Hradiště – Mařatice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Auto - moto, Mechanik, Nástrojař, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.