SEO Specialista

Jsme úspěšná česká firma zabývající se prodejem zdravé výživy, doplňků stravy a dietních suplementů a také rosteme v rámci regionu Střední Evropy.
Do našeho mladého týmu hledáme kolegyni nebo kolegu, každopádně talentovaného a zkušeného SEO specialistu.

Náplň práce:

  • Vyhledávání klíčových slov a optimalizace webových stránek (SEO)
  • Analýzy webů – revize obsahu, kvality, odhady potenciálu, analýzy odkazových profilů, indexability, optimalizace on-page faktorů apod.
  • Linkbuilding – vyhledávání příležitostí pro umisťování odkazů a vyjednávání o podmínkách spolupráce s provozovateli webů
  • Content marketing – obsahové analýzy, příprava podkladů, klíčových slov a spolupráce s copywritery, PPC specialisty a překladateli.
  • Monitoring konkurence a sledování trendů v oboru.
  • Vyhodnocování a reporting – práce s Google Analytics a dalšími analytickými nástroji.

Požadavky:

  • Minimálně 3 roky zkušeností ve specializované roli SEO.
  • Zkušenosti s tvorbou obsahu vhodného pro vyhledávací dotazy
  • Zkušenosti s tvorbou webové analýzy
  • Zkušenosti s praktickým SEO copywritingem v balíčku Microsoft Office Package
  • Aktivní znalost nástrojů SEO (Google Search Console, Keyword Planner, Conductor atd.)., Microsoft Office
  • Flexibilitu, smysl pro detail, preciznost a chuť pro práci v rychle se rozvíjejícím prostředí
  • Cit pro jazyk, perfektní znalost českého jazyka, němčina, polština, rumunština výhodou

Nabízíme:

  • Přátelské prostředí rostoucí firmy
  • Příležitost získávat pracovní zkušenosti
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost částečné práce z domova
  • Možnost seberealizace a osobního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Místo: Praha

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis.

Společnost
Chia Shake s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Zákaznický servis, Marketingový analytik, Online Marketing, PPC specialista, Copywriter, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Webdesigner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel