EGMedical, s.r.o. - speciální elektronika
Společnost zabývající se vývojem a následnou výrobou elektronických zařízení zejména pro medicínu a aplikace speciálního měření.
Vyvíjíme elektroniku pro přední výrobce medicínských zařízení, pro 5G sítě a další zajímavé aplikace.

Programátor embedded - elektronika - firmware

Co vás čeká

Vyvíjíme elektroniku pro medicínské a průmyslové aplikace, od ideového zadání do výroby. Pracujeme na středně velkých projektech v interních týmech o 2-6 lidech (hardwaráři - softwaráři).

Protože pracujeme pro více zákazníků na různých projektech, je práce pestrá. Je nás celkem cca 15 vývojářů z celkového počtu asi 30 zaměstnanců.

Máme vlastní malou výrobu (strojní osazování DPS). Hardware, na kterém budete pracovat, je vesměs u nás navržený i vyrobený - takže zpětná vazba je okamžitá.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Hledáme člověka, kterého baví programovat mikrokontroléry nebo embedded Linux aplikace: potřebujeme buď

- znalost programování mikrokontrolérů v C (nejlépe STM32, dobré jsou i Arduino, ESP32, AVR, různé ARM apod.)

nebo

- znalost Linuxu na malých zařízeních (např. umím zkompilovat jádro, hraji si s Raspberry nebo OpenWRT) - s tímto už profi "embedded linux" specifika každého naučíme.

Máme práci pro začátečníky i zkušené. U nových projektů si interně děláme "burzu" kdo bude na čem pracovat - snažíme se, aby vývojáři pracovali na projektech, které je, zajímají, baví a jsou tak složité, že se člověk může rozvíjet a neutopí se.

Co vlastně budete dělat?

Od šéfa projektu dostanete zadání ("tohle má posílat data o teplotě pacienta na server"), od hardwarářů částečně oživený prototyp hardwaru ("tady máš desku, tady schéma, s tímhle se komunikuje takhle") a potřebné přípravky.

Teď bude Vaše - podle složitosti projektu a Vašich zkušeností (a nakonec i přání) víceméně samostatná nebo silně týmová - role napsat do zařízení program, který jej oživí. Postup práce s Vámi bude konzultovat některý z kolegů - ne v roli kontrolujícího vedoucího, ale zkušeného kolegy.

Máte-li chuť, zpracujete k programu i dokumentaci a postupy pro testování.

Když se zadaří, budete sledovat, jak se Vámi vyvinuté zařízení dostane do výroby. Po vychytání much nastane čas na hrdost: "dívej, tohle jsem dělal já", když uvidíte v televizi záběry z nemocnice nebo průmyslu, kde běhají naše přístroje.

Výhodou navíc bude, pokud budete umět (ale když neumíte, nic se neděje)

- Python nebo C++

- git

- Bitbake, Yocto, Buildroot

- základy nějakého systému pro návrh DPS (používáme Eagle a Altium Designer)

Výhodou je, pokud rádi "bastlíte" a rádi si hrajete s hardwarem, rozumíte schématům apod.

Co vám můžeme nabídnout

Kanceláře v Brně 5 minut od nádraží (zast. Vlhká). Flexibilní a lidská pracovní doba, minimum až žádné služební cesty (ŘP netřeba), v podstatě normální mladý kolektiv. Stravenky a dobré kafe jsou snad už standard:) Po zapracování možnost částečné home office.

Angličtina není plně nezbytná, je ale poměrně důležitá. Pro věčné začátečníky máme kurz normálně v pracovní době.

Hledáme pracovníky na HPP i částečný úvazek, minimálně však na průměrně 20 hodin týdně.

Společnost
EGMedical, s.r.o.
Adresa
Křenová 89/19, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 42 000 – 72 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Elektroinženýr, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.