We are a school where people want to be. The Prague British International School offers an unrivalled education based on the English National Curriculum to students from both the local and international communities in Prague.
Do you have experience in an educational institution? Do you want to play an important role in an international environment?

Technický pracovník

The Prague British International School - úspěšná mezinárodní škola - přijme uchazeče na pozici Technický pracovník ve školním areálu.

Hledáme technického pracovníka na ranní nebo odpolední směnu s pracovištěm na objektu Praha 6.

NÁPLŇ PRÁCE:

• provádění různorodých řemeslných prací spojených s opravami, údržbou a úklidem objektu
• spolupráce na kontrole a koordinaci pracovní činnosti subdodavatelů
• spolupráce na organizaci správy školského objektu a technického zařízení vč. požadavků ze strany školy

POŽADUJEME:

• manuální zručnost a schopnost pracovat s různou technikou
• znalosti v oblasti provozu a správy objektů, technického zařízení a budov
• spolehlivost
• samostatnost
• zodpovědnost
• bezúhonnost
• řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
• znalost AJ výhodou
• vyhláška č. 50 výhodou
• základní znalost produktu MS Office
• časovou flexibilitu

NABÍZÍME:

• zázemí stabilní mezinárodní společnosti, práci v příjemném přátelském prostředí
• dobré finanční ohodnocení včetně dalších zaměstnaneckých benefitů, které zahrnují stravenky, příspěvek na dopravu, lekce angličtiny, vzdělávací kurzy, 15 dní dorovnání do výše mzdy v případě nemoci, 3 sick days, roční bonus na cestování či penzijní nebo životní pojištění
• možnost odborného rozvoje a růstu

Práce je na plný úvazek.

Nástup: 1.7.2021

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete svůj životopis. Budeme se těšit na Vaši odpověď.

Staňte se součástí týmu PBIS.

Společnost
Prague British International School, s.r.o.
Adresa
Vlastina 500/19, Praha – Liboc
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Řemeslné a manuální práce, Služby, Domovník/správce objektu, Technik, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

K Lesu 558/2, 142 00 Praha 4 – Kamýk, Česká republika
226 096 200