Firma MESIT&RÖDERS V.O.S.
Sokolovská 573, Uh. Hradiště
Subdodavatel automobilového průmyslu

Přijme: Referenta pro obchodní oddělení

Hlavní náplň práce:

evidence a realizace zakázek
správa obchodních dat v IS
vystavování obchodní dokumentace
řízení kooperací, dopravy, obalových kont
komunikace se zákazníky a dodavateli služeb

Požadavky:

SŠ nebo VŠ vzdělání
pracovní zkušenost v oblasti automotive - prodej výhodou
praxe v oboru minimálně 2 roky
znalost německého jazyka alespoň B1
+ znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni slovem a písmem
pokročilá znalost práce na PC-MS Office (Excel, Word)
řidičský průkaz sk. B
samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, odolnost vůči stresu, schopnost práce v týmu, komunikativnost, organizační schopnosti

Nabízíme:

pracovní poměr: doba určitá /zástup za kolegyni na mateřské dovolené s výhledem na trvalý PP/
přátelský pracovní kolektiv
zázemí nadnárodní společnosti
odpovídající finanční ohodnocení
možnost profesního růstu a vzdělávání
firemní benefity

V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na MESIT&RÖDERS V.O.S., personální odd.-Mgr. Bosáková, Sokolovská 573, 686 01 Uh.Hradiště nebo na e-mail.

Společnost
MESIT & RÖDERS v.o.s.
Adresa
Uherské Hradiště – Mařatice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Administrativní pracovník, Logistik, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel