Pro našeho klienta, inovativní výrobní společnost z automobilového průmyslu, hledáme kandidáta na pozici:

Manažer nákupu - pro 5 výrobních závodů

Nabízíme:

Výborné platové ohodnocení včetně bonusového systému

Služební automobil

Stabilní zaměstnání v rostoucí společnosti

Další vzdělávání a rozvoj

Možnost aktivně ovlivnit procesy nákupu na mezinárodní úrovni

Požadujeme:

Praxi na pozici ředitele / manažera nákupu ve výrobním podniku

VŠ vzdělání (nebo SŠ s adekvátní víceletou praxí)

Praxe z technického oboru - např. strojírenství, výroba plastů, automotive atd.

Zkušenost s řízením týmu specialistů / nákupčích

Plynulou znalost AJ

Znalost programu SAP či podobného

Náplň práce:

Řízení, rozvoj a optimalizace veškerých nákupních aktivit v rámci skupiny ( v Evropě)

Komunikace se stávajícími dodavateli, výběr nových dodavatelů

Aktivní spolupráce s kolegy v zahraničí

Reporting managmentu společnosti

Účast na rozvoji společnosti

Pro další informace kontaktujte naši společnost, rádi se Vám budeme věnovat.

Společnost
Doctor Talent
Adresa
Královéhradecký kraj
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Nákup, Strojírenství, Vrcholový management, Ředitel/manažer nákupu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura