Nathan Peterson International s.r.o. je poradenská společnost, zaměřující se na přímé vyhledávání a výběr expertů, talentů a odborníků a jejich přípravu pro nové náročné role. Naše práce se vyznačuje flexibilním přístupem k individuálním požadavkům a důrazem na vysokou kvalitu služeb.

Projektový Účetní/Finanční Kontrolor

Pro našeho významného klienta, jednu z předních leasingových společností na českém trhu, hledáme kandidáty na pozici Projektový Účetní/Finanční Kontrolor.

Pozice je vhodná pro zkušené účetní nebo kontrolory, kteří mají v předchozí praxi zkušenost s projekty typu implementace vyššího modulu SAP nebo zavádění elektronické formy fakturace, digitalizace platebního styku a pod.

Co bude Vaším úkolem:

  • Aktivní účast na stávajících a budoucích projektech finančního oddělení např. implementace nového obchodního systému, automatizace účetnictví a další
  • Přispívání do tvorby účetní metodiky, její znalost a smysl pro optimalizaci
  • Účetní controlling
  • Zpracování finančního účetnictví dle českých účetních standardů a IFRS
  • Účtování vybraných transakcí, vč. rekonciliace a správy účtů
  • Příprava a zpracování účetní závěrky
  • Zpracování platebních transakcí

Naše požadavky k této pozici:

  • VŠ ideálně ekonomického směru
  • Minimálně 3 roky praxe v účetnictví/výkaznictví
  • Velmi dobrá znalost MS Office, ERP (SAP FI výhodou)
  • Výhodou jsou zkušenosti s CAS, IFRS
  • AJ – komunikativní úroveň
  • Analytické schopnosti, velmi dobrá komunikace, schopnost týmové spolupráce, řešení problémů, zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme:

  • Zajímavou novou pracovní příležitost účastnit se moderních změn u stabilní renomované společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí na Praze 6, metro A Bořislavka
  • Velké množství zaměstnaneckých benefitů, podpora vzdělávání a možnost kariérního růstu
  • HPP, 5 týdnů dovolené, 5 dní sickdays
  • Nástup možný ihned

Společnost
Nathan Peterson International s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Children-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Pojišťovnictví, Financial Controller, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

Nathan Peterson International s.r.o., Dana Lomová