Jsme firma s 30 letou historií, specializující se na vývoj, prodej a podporu vlastních programů pro řízení lidských zdrojů a zpracování mzdového účetnictví.

OBCHODNĚ PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA

Popis pracovní pozice:

  • zodpovědnost za nastavování a dosahování obchodních cílů a spoluzodpovědnost za výkonnost, ziskovost a prosperitu společnosti
  • podíl na tvorbě obchodně-strategických a střednědobých ekonomických plánů
  • zodpovědnost za průběh realizace zakázek z hlediska finančního, personálního, technického zajištění a správného načasování – projektové řízení
  • vyhodnocení ekonomických ukazatelů obchodních činnosti
  • rozhodování o obchodní a marketingové politice společnosti
  • jednání se stávajícími i novými klíčovými zákazníky
  • reprezentování společnosti při jednáních se stálými obchodními partnery a dalšími subjekty
  • kultivace kultury komunikace s klienty
  • komunikace a spolupráce s majiteli společnosti a reportování obchodních výsledků

Co očekáváme od kandidáta:

  • VŠ/SŠ nejlépe obor s technickým / ekonomickým zaměřením (obchodní ředitel, IT ředitel nebo projektový manažer)
  • odpovídající praxi (minimálně 4 roky)
  • prokazatelné zkušenosti s efektivním řízením firemních procesů
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • znalost AJ na úrovni A2
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • flexibilitu, rozhodnost, analytické myšlení
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • motivující finanční bonusy za splnění ekonomických cílů
  • automobil s využitím i pro soukromé účely
  • možnost vlastní organizace práce
  • dovolená 25 dnů, Sick-day
  • manažerský notebook a mobil
  • stravovací paušál
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na sport, kulturu a zdraví
  • práci v zajímavé a úspěšné společnosti s dalším potenciálem růstu

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Těšíme se na vaše odpovědi.

Společnost
Kvasar, spol. s r. o.
Adresa
K Pasekám 3679, Zlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Finanční ředitel/manažer, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kvasar, spol. s r. o., Vítězslav Vicherek