Jsme Effectix.com, digitální agentura, klíčový Google Partner. Pro naše klienty vytváříme efektivní marketingové strategie a řešení pro jejich růst. Máme jasnou strategii: být společností, která implementuje a přináší světové trendy digitálního marketingu. Jsme členem mezinárodního sdružení agentur CEE Digital Alliance. Účastníme se Google programů Ads Guru, Sales Guru a Export Guru.

Na trhu působíme od roku 2009 a tým 55 specialistů se stará o střední a velké klienty jak v Česku a Slovensku, tak i v dalších 20 zemích. Naší misí je, abychom pomáhali klientům růst. Zakládáme si na férové partnerské spolupráci. Učíme se, abychom posouvali hranice.

Social Media Specialist pro Facebook Marketing Partnera

Zvládnete vymyslet strategii, která přinese tržby přes sociální sítě pro středně velký e-shop? Poradíte si hravě s nasazením facebookového pixelu? Jste víc na výkon, než obsah? Jste komunikativní a rád/a spolupracujete jak s klientem, tak grafikem či influencerem? Máte rádi různorodou práci a chcete nasbírat zkušenosti s klienty z vícero oborů?

Přidejte se k nám do skvělého týmu Social nadšenců!

S čím se budete denně potkávat?

K Vašim úkolům bude patřit správa výkonnostních kampaní (Facebook, LinkedIn, Instagram) od úvodního nastavení až po reporting klientovi. Dále se budete starat o vyhodnocování a analytiku kampaní, úpravy strategií a analýzu výsledků. Budete nastavovat měření a analytiku napříč sociálními médii. Součástí Vaší práce bude školení našich klientů a vymýšlení obsahu na sociálních kanálech. Můžete se podílet na dalších aktivitách jako úprava grafických podkladů, focení či spolupráce s influencery. Máte možnost spolupracovat na velkých klientech, jako jsou Vesna, L´Occitane nebo Fjällräven.

Co budete potřebovat, abyste se mohl/a naším kolegou stát?

 • Praktické zkušenosti s FB Business Managerem, Google Analytics a Google Tag Managerem
 • Základy Photoshopu
 • Chcete být jedničkou ve světě online marketingu
 • Klíčová je pro nás znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího, včetně gramatiky
 • Zkušenosti na obdobné pozici
 • Jste vysoce angažovaní, týmově orientovaní, ale zároveň samostatní
 • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní součástí a nepostradatelným členem marketingových profesionálů a budete mít práci, ve které se můžete plně realizovat se zajímavými klienty napříč všemi obory. Možnost stáží v zahraničních agenturách v rámci CEE Digital Alliance.

Nejsme korporát, ale také nejsme neřízený punk. Jsme procesně a výkonnostně orientovaní, na druhou stranu si držíme zdravou míru neformality a rodinného prostředí v prvorepublikové vile na Smíchově. Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Nabízíme fixní plat a měsíční bonusy z dosaženého obratu firmy. Máme možnost home officu, pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, jógu přímo u nás ve vile, možnost kurzů anglického jazyka, sick days, firemní snídaně a spoustu dalšího. Nabízíme spolupráci na IČO.

Budete mít zázemí společnosti, která si zakládá na těchto hodnotách:

 • Vážíme si jeden druhého
 • Problémy nezamlčujeme, ale řešíme
 • Jsme spolehliví a zodpovědní
 • Jsme tu pro naše zákazníky
 • Jediná spolupráce je férová spolupráce
 • Jsme aktivní
 • Myslíme na budoucnost
 • Jsme česko-slovenská firma
 • Chceme být nejlepší!

Máte pocit, že souzníte s našimi hodnotami a mohlo by se Vám u nás líbit?


Potom se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.


Informace o pozici

Společnost
Effectix.com, s.r.o.
Adresa
U Nesypky 1255/3, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Online Marketing, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel