Český výrobce a distributor špičkových produktů v oblasti kompozitních materiálů, sendvičových panelů, průmyslových pryskyřic a lepidel, výrobní a vývojová společnost 5M s.r.o. se sídlem v Kunovicích, vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici

PROJEKTOVÝ MANAGER

Hlavní náplň práce:

  • projektový management zaměřený na administraci národních projektů MPO a TAČR
  • projektový management mezinárodních výzkumných projektů zejména Evropské kosmické agentury ESA

Kvalifikační požadavky:

  • VŠ vzdělání chemického, přírodovědného nebo strojírenského směru
  • aktivní znalost MS Office
  • aktivní znalost angličtiny slovem i písmem
  • zkušenosti s přípravou výzkumných nebo technických zpráv
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zkušenosti na pozici projektového managera výhodou
  • znalosti z oblasti kompozitních materiálů výhodou
  • zkušenosti z oblasti leteckého průmyslu výhodou
  • zkušenosti s projekty ESA výhodou

Osobnostní požadavky:

  • flexibilita
  • spolehlivost
  • komunikační a organizační schopnosti
  • technické myšlení
  • odpovědnost
  • systematický přístup
  • samostatnost
  • řídící schopnosti
  • aktivní a iniciativní přístup
  • ochota cestovat do zahraničí

Nabízíme:

  • stabilní zázemí ryze české úspěšné společnosti
  • dlouhodobý pracovní vztah
  • příjemný pracovní kolektiv
  • zajímavé a motivující finanční ohodnocení dle pracovních výsledků
  • příspěvek na stravování
  • zapojení do firemní mobilní sítě za zvýhodněných podmínek
  • pružnou pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené
  • zajímavé firemní akce
  • příspěvek na životní pojištění

V případě, že vás zaujala tato pracovní nabídka, zašlete prosím motivační dopis a váš strukturovaný životopis v českém jazyce. Do předmětu e-mailu prosím uveďte název pozice.

Společnost
5M s.r.o.
Adresa
Na Záhonech 1177, Kunovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce
Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.