Společnost DONART production s.r.o. se několik let soustředila na komerční tvorbu filmů. Od roku 2019 se přeorientovala na tvorbu celovečerních dokumentů a filmů s přímým dopadem na společnost. V současné době natáčíme film Promlčeno s Karlem Rodenem v hlavní roli, který v Čechách otevře diskuzi na téma promlčených vražd. Současně točíme dokument o zneužití moci orgány činnými v trestním řízení v nejsledovanější trestní kauze posledních 10 let. V rámci mezinárodní distribuce připravujeme ve spolupráci s britskou produkcí Alamo Pictures celovečerní dokument Organ Snatch, který mapuje transformaci obchodu s orgány v posledních pěti letech. V září tohoto roku, natáčíme dokument Royal Dogs, jehož součástí je i královská rodina Velké Británie. Tvůrce projektu je britský režisér nominovaný na cenu BAFTA, Paul Crompton. Součástí tohoto dokumentu s celosvětovou distribucí je participace britské BBC nebo největší kynologické organizace na světě, či dokonce účast člena královské rodiny přímo v dokumentu. Ve spolupráci s belgickými novináři rovněž rozplétáme globální pedofilní síť jejíž součástí jsou vlivní ústavní činitelé z různých koutů světa. V současné době připravujeme 3 české a 3 mezinárodní projekty. Pracujeme s nejuznávanějšími českými a oceňovanými světovými tvůrci. Kromě celovečerních filmů tvoříme reklamy a děláme zakázková videa. Součástí našich týmu jsou ti nejlepší lidé z oboru.

Práce snů pro videomakera u filmové produkce

Do našeho týmu hledáme soběstačného videomakera, který dokáže pomocí videí a krátkých filmů nejen vytvářet vizuálně silné výstupy, ale především vyprávět příběhy. Znamená to umět vytvořit storytelling, prokázat vysokou úroveň filmování a nakonec ve střižně vystavět scénáristicky příběh. Naše pozice sedne komunikativnímu a ochotnému člověku, který umí zodpovědně přiložit ruku k dílu.
 
Požadavky:
· Soběstačný, iniciativní videomaker
· Práce na plný úvazek
· Schopnost vcítit se do požadavků a videem vyprávět příběhy
· Vysoká úroveň filmování, sebejistá práce s kamerou
· Tvorba storytellingu a scénáře
· Finální střih ve střižně - důraz na nejen na vizuálně silný výstup, ale především na příběh
· Tah na výsledky, nespokojí s průměrným výsledkem čehokoliv
· Spolehlivost a loajalitu považujeme za samozřejmost
 
Nabízíme:
· Práce na nejzajímavějších dokumentárních a filmových projektech naší scény
· Kreativní prostředí, příjemný kolektiv téměř rodinné firmy
· Bezkonkurenční zázemí nových kanceláří v Holešovicích s výhledem na celou Prahu
· Rozmanitá práce, co má hlubší smysl
· Flexibilní pracovní dobu, práce na ŽL
· Kreativní prostor pro vaše nápady a seberealizaci. Nejsme korporát, kde většina dobrých nápadů končí v šuplíku, ale skutečně se realizují
 
Spolu se životopisem zasílejte, prosím, také motivační dopis, možné datum nástupu a především odkazy na ukázky vašich videí.


Informace o pozici

Společnost
DonArt production, s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1569/2c, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Média, reklama a PR, Kameraman, Režisér, Střihač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

DonArt production, s.r.o., Mgr. Dominika Kubová
739 266 171