NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies in Europe. We are proud members of APSCo, ensuring we meet the highest quality standards within the recruitment industry. Our offices are located in the UK, Switzerland and the Czech Republic and we hold labour leasing licences across Europe. Please visit our website for a full list of the niche markets we cover.

TOP Přiležitost v podnikových financích- Mezinárodní výroba!

Hledáte v současné době stabilitu a možnost kariérního růstu v dynamicky se rozvíjející firmě? Chcete se naučit něco nového, nebo předat své zkušenosti dál jakožto zkušený manažer?

Pokud ano, neváhejte a pošlete mi svůj životopis! Aktuálně napříč celými Čechami hledám pro své klienty na několik velmi zajímavých pozic v rámci podnikových financí (Controlling, Účetnictví i Management fin. oddělení) jak zkušené kandidáty, tak i začínající a nadějné adepty, kteří chtějí v rámci finančního managementu dojít daleko!

Nabídky mám rozprostřené po celých Středních Čechách, v Libereckém kraji (dobrý dojezd z Mladé Boleslavi), v Plzeňském kraji atd. Obsazuji zde pozice Účetní, Controller, Finanční Analytik, Hlavní účetní (Accounting manager), Plant Controller, Finanční ředitel / manažer apod.

Co mají všechny pozice společné?

Jedná se o nabídky v mezinárodních výrobních společnostech - je tudíž velmi důležitá dobrá angličtina a ideálně také zkušenost z mezinárodního výrobního prostředí. Většinou se jedná o velmi silné hráče ze segmentu automotive, což skýtá jedinečnou možnost nastartovat svoji kariéru v nejrychleji se vyvíjejícím průmyslu na světě!

Pokud chcete zkonzultovat možnosti, pošlete mi své CV a já se s Vámi co nejdříve spojím a probereme, které nabídky by pro Vás mohly být vhodné!


Informace o pozici

Společnost
NonStop Consulting s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 75 000 – 150 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Rozjezd zcela nového projektu, Zahraniční pracovní cesty, Vzdělávací kurzy, školení, Účast na zahraničních konferencích, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Bonusy/prémie, Kafetérie, Manažerský motivační program, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Auto - moto, Vrcholový management, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer, Finanční účetní, Hlavní účetní, Finanční analytik, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

NonStop Recruitment s.r.o., Lukas Balcar
+420 270 006 603, int.ext. 3133