Skupina ASTRON, holding s vedoucím postavením na tuzemském polygrafickém trhu, s širokou nabídkou výrobků a služeb v oblasti digitálního, ofsetového a velkoformátového tisku, lehké kartonáže, POS a 3D produktů, BTL/DTP a grafiky, hledá vhodného kandidáta pro posílení týmu

DTP operátor/kodér

Náplň práce:

- Zlom reklamních tiskovin
- Zpracování zakázek POS
- Grafické návrhy dle zadání
- Zapracování jazykových korektur
- Předtisková příprava
- Příprava webových bannerů statických i animovaných
- Rutinní ovládání HTML, CSS, Javascriptu (znalost PHP výhodou)
- Zkušenosti s Wordpressem

Požadavky:

- SŠ/VOŠ/VŠ, grafické nebo polygrafické vzdělání výhodou
- Zkušenosti s DTP a grafikou – praxe min. 3 roky, znalost tiskových technologií, výborná znalost předtiskové přípravy a on-linu
- Práce na platformě PC
- Rutinní ovládání grafických programů Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop)
- Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita a odolnost vůči stresu
- Zájem o osobní rozvoj a schopnost učit se
- Orientace ve 3D programech výhodou (Blender, Cinema 4D)

Co vám můžeme nabídnout?

- Zaškolení a pomoc od kolegů profesionálů
- Zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou
- Práci v týmu aktivních a schopných lidí
- Pracoviště v sídle společnosti v Praze - Kbelích
- Adekvátní mzdové ohodnocení

Společnost
ASTRON print, s.r.o.
Adresa
Mladoboleslavská 1128, Praha – Kbely
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

ASTRON print, s.r.o., Jan Orsák