Chcete pomoci zaměstnancům a zaměstnankyním, aby se sami naučili zlepšovat své mzdové a pracovní podmínky prostřednictvím odborů? Máte zájem se naučit nové organizační a komunikační dovednosti?

Centrum pro odborové organizování (COZZ) hledá novou kolegyni nebo kolegu na pozici odborové organizátorky/odborového organizátora.

Co vás čeká?

Práce v mezinárodním týmu, který vytváří a rozvíjí kampaně zaměřené na "odborové organizování“ v různých sektorech hospodářství v České republice, s občasnými pracovními cestami do zahraničí.

  • Plánování kampaní zaměřených na odborové organizování. Veškeré aktivity nezbytné k vedení efektivní kampaně tak, aby byl zajištěn rozvoj odborové členské základny a úspěšně se řešily důležité problémy zaměstnanců
  • Spolupráce s týmem COZZ a partnerskými odborovými svazy v hledání nových členů, networking a rozvoj stávajících odborových organizací.
  • Nábor nových členů pro partnerské odborové svazy.
  • Vyhledávání a rozvoj nových aktivistů a lídrů.
  • Propojování českých a zahraničních členů odborů ve vybraných
    společnostech.
  • Podpora aktivit a kampaní mezinárodních odborových federací.
  • Práce pod vedením a podávání zpráv vedoucímu organizátorů COZZ.

Hledáme organizátora/ku, který/á bude mít:

  • organizační dovednosti;
  • dobré komunikační dovednosti (i v oblasti sociálních médií);
  • zkušenosti s prací v odborech, nevládních organizacích a iniciativách;
  • zkušenosti se vzděláváním dospělých;
  • schopnost plánovat a pracovat dle plánu;
  • schopnost přesvědčit, motivovat a monitorovat práci ostatních;
  • zájem o téma odborového hnutí a organizování;
  • schopnost zvládat stres a práci v proměnlivé pracovní době;
  • schopnost mluvit a psát česky;
  • znalost angličtiny nebo polštiny výhodou;
  • pozitivní přístup k výzvám a řešení problémů;
  • platné řidičské oprávnění výhodou.

Co vám nabízíme?

  • plný pracovní úvazek (40 hodin týdně);
  • smlouvu na rok, následně možnost prodloužení na dobu neurčitou;
  • mzdu 35 000 korun měsíčně;
  • 26 dní dovolené;
  • proplacení dohodnutých nákladů vyplývající z plnění pracovních povinností
    (mobil, příspěvek na dopravu apod.);
  • způsob práce je odvislý od průběhu pandemie a nároků na dodržování;
    bezpečnosti práce (např. větší využívání home office);
  • místo práce - záleží na domluvě.

Pokud máte o tuto pozici zájem, prosím zašlete nám váš životopis a motivační dopis nejpozději do 6. května 2021.

Fáze výběrového řízení:

1. výběr kandidátů a kandidátek na základě životopisu, motivačního dopisu a případného telefonického pohovoru.

2. celodenní výběrové řízení – testování základních dovedností pro pozici odborového organizátora/ky, které se bude konat v Praze v neděli 16. května. Rezervujte si, prosím, čas do 18 hod. Výběrové řízení se koná v neděli, aby si jeho účastníci a účastnice nemuseli brát volno z práce. Pro pozvané kandidáty a kandidátky bude zajištěn oběd. Náklady na cestu a ubytování hradí COZZ. Pokud budete potřebovat proplatit ubytování a cestu do Prahy, uveďte tuto informaci při zaslání vašeho životopisu a motivačního dopisu.

Společnost
CENTRUM ORGANIZOWANIA ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník, Terénní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Centrum pro odborové organizování