NÁPLŇ PRÁCE:

· grafické práce - obalové, webové

· tvorba a správa technických listů jednotlivých výrobků

· zpracování veškeré dokumentace potřebné k výrobě výrobků

· tvorba prezentací, manuálů, …

· komunikace s jednotlivými výrobními subjekty, zákazníky, …

· fotografování - produktové foto

POŽADUJEME:

· znalost grafického programu - preferujeme CorelDraw, Photoshop

· pokročilá znalost programu Word, Excel, PowerPoint

· chuť se učit novým věcem

· smysl pro detail, pečlivost, kreativita, ochota

· samostatnost, zodpovědnost, týmový přístup

· částečná znalost AJ

· výhodou: znalost grafického programu - Illustrator, InDesign

NABÍZÍME:

· práci ve společnosti, která má na českém trhu pozici lídra v oblasti osobní hygieny a kosmetiky již skoro 25 let - výrobky značky Linteo

· všeobecný přehled v oblasti grafiky - návrhy a vývoj loga, designy obalů, tvorby strategie značky, marketing

· 3 dny SICK DAYS

· možnost nákupu výrobků za zaměstnanecké ceny

· stravenky

· odpovídající finanční ohodnocení

· stravenky

Nástup možný od 1.6.2021.

Společnost
Melitrade a.s.
Adresa
Na Terase 224, Lanškroun – Ostrovské Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Administrativní pracovník, Asistentka, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.