Elkamet s.r.o., je stabilní německá výrobní společnost s pobočkami v SRN, USA, Číně a ČR. Na trhu působí více než 60 let, v ČR je od roku 2004. Firma je významný výrobce plastových výrobků nejen pro automobilový průmysl, vyrábějící extrudované profily z technických polymerových materiálů, nádrže z PA/PE/XPE pro palivové a hydraulické systémy metodou rotačního odlévání, blatníky a vzduchové kanály pro užitková vozidla a motocykly. Vzhledem ke stále narůstajícím zakázkám potřebujeme posílit naše týmy a hledáme nové kolegy nebo kolegyně do našich týmů.

Specialista/ka BOZP a PO

Vaším úkolem bude:

  • spolupráce s externím OZO BOZP a PO,
  • spolupráce s vedoucími jednotlivých pracovišť,
  • agenda revizí a kontrol, spolupráce s jednotlivými dodavateli služeb,
  • agenda pracovních úrazů a OOPP,
  • agenda školení a dalšího vzdělávání,
  • lékařské prohlídky,
  • vedení dokumentace, reporting.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • min. SŠ vzdělání s maturitou,
  • zkušenosti a znalosti z oblasti BOZP a PO, minimálně v rozsahu zákoníku práce,
  • znalost MS Office, zejména Excel,
  • samostatnost, rychlé rozhodování, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti,
  • pečlivost a důslednosti,
  • ochota učit se a seznámit se důkladně s provozem společnosti,
  • ŘP sk. B.

Velmi uvítáme:

  • znalost NJ komunikativně,
  • praxi z výrobní společnosti na obdobné pozici,
  • osvědčení OZO BOZP A PO - nejsou podmínkou, ale zkušeného technika BOZP a PO samozřejmě uvítáme.
  • znalosti z oblasti životního prostředí.

Nabízíme Vám:

  • zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a praxi,
  • perspektivní zaměstnání u stabilní firmy,
  • flexibilní pracovní doba s možností home office,
  • stravenky, další vzdělávání, min. 22 dnů dovolené,

Společnost
Elkamet s.r.o.
Adresa
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Ostraha a bezpečnost, Výroba a průmysl, Administrativní pracovník, Technik BOZP, Technik požární ochrany
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel