Probační a mediační služba je organizační složkou státu, která provádí úkony probace a mediace ve věcech projednávaných v trestním řízení. Dohled nad její činností provádí Ministerstvo spravedlnosti.

Tajemník pro vnitřní řízení

Pro uvedenou pozici hledáme kolegu/kolegyni, v jehož/jejíž působnosti bude řídit personální agendu, sekretariát ředitele a zajišťovat záležitosti týkající se vnitřního chodu úřadu. Hledáme zkušeného profesionála, který umí řídit a motivovat zaměstnance k týmové spolupráci, má tvůrčí myšlení, organizační dovednosti, umí vyjednávat a má zkušenost z oblasti HR. Nabízíme pracovní příležitost zahrnující možnost podílet se na rozvoji systému interních řídících procesů naší organizace, vyjednávání spolupráce jak s českými, tak zahraničními partnery, realizaci našich mezinárodních projektů. Tajemník má působnost v oblasti zpracování personálních záležitostí a pracovně právní agendy.

Náplň práce:

  • Řízení úseku pro vnitřní řízení (agenda HR, personální, sekretariát ředitele, vnitřní chod úřadu)
  • Koordinace procesů přípravy a implementace právních předpisů do interních procesů organizace
  • Řešení pracovně právních záležitostí (VŘ, HR, systemizace, BOZP, PO atd.) a řízení péče o zaměstnance
  • Řízení agendy ochrany osobních údajů, kyberbezpečnosti a spisové služby
  • Vyjednávání zájmů zaměstnavatele vč. kolektivního vyjednávání
  • Realizace interních školení v oblasti působnosti

Očekáváme:

  • ukončené VŠ magisterské, studium humanitního oboru (studijní obory se zaměřením na personalistiku a management výhodou)
  • dobrou znalost praxe chodu státní organizace/organizační složky státu
  • výborné znalosti aplikace zákoníku práce v praxi, znalost archivního zákona (v míře potřebné pro řízení systému spisové služby) a zákona o ochraně osobních údajů (v míře potřebné pro řízení interního systému ochrany dat, nakládání s nimi, kyberbezpečnosti)
  • min 3 roky zkušenosti v manažerské pozici zajišťující personální řízení a vnitřní chod úřadu
  • znalost procesu vyjednávání a praktická dovednost konstruktivního způsobu řešení sporů
  • dovednost rozvíjet a udržovat systém podpory; vytváření pozitivní a vstřícné kultury na pracovišti
  • připravenost vzdělávat se v oboru řízení lidských zdrojů, pracovně právní problematice a dalších relevantních oblastech
  • bezúhonnost
  • komunikativnost, vstřícnost, spolehlivost
  • praktickou dovednost přesvědčivě argumentovat a srozumitelně prezentovat
  • znalost AJ nebo jiného světového jazyka výhodou

Nabízíme:

  • přátelské a podporující pracovní prostředí v rámci ředitelství organizace sídlící v centru Prahy
  • zajímavou práci v zázemí stabilní organizace, která slaví 20 let činnosti v oblasti trestní justice
  • osobní možnost podílet se na řízení státní organizace
  • možnost profesní seberealizace a odborného růstu, vč. zapojení do zahraniční spolupráce
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • pružnou pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené
  • 5 dní zdravotního volna (sick days) a 1 den studijního volna ročně
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na volnočasové vyžití, příspěvek na penzijní připojištění)

Další informace:

Strukturované profesní CV s uvedením data možného nástupu a motivační dopis zasílejte nejpozději do 25.6. 2021

Nástup: možný ihned

Společnost
Probační a mediační služba
Adresa
Senovážné náměstí 995/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Personalistika a HR, Státní a veřejná správa, Vrcholový management, HR ředitel/manažer, Vedoucí odboru/oddělení, Tajemník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PROBAČNÍ A MEDIAČNÍ SLUŽBA, Taťána Brodová
261 002 533