Fakultní nemocnice Bulovka

Programátor/ Vývojář

Náplň práce:

  • vývoj nových aplikací na míru nemocnici
  • spolupráce s architektem a analytikem, popř. sysadminy

Požadujeme:

  • znalost JAVA podmínkou
  • výhodou je znalost následujících nástrojů / technologií: Liferay, Camunda, Docker, Jenkins, Maven, Git, SOAP, REST, JSF, Angular, Spring, ORM, AWS

Nabízíme:

  • nástup dohodou
  • široká škála benefitů
  • stabilní zaměstnání

Adresa
Budínova 67/2, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Java vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Fakultní nemocnice Bulovka, Lenka Švančarová
736 268 939