Pro náš výrobní závod Uzeniny Příbram a.s., naše IT oddělení hledáme kolegu nebo kolegyni se zájmem o IT a vše co s tím souvisí na pozici

IT SPECIALISTA JUNIOR

Náplň práce:

  • Zajištění provozu IT infrastruktury na jednotlivých prodejnách a výrobním závodě.
  • Komunikace a řešení problémů koncových uživatelů.
  • Instalace a evidence HW a SW (PC, kamerové systémy, docházkové terminály, pokladny aj.).
  • Správa skladového systému a pokladních aplikací.
  • Práce v tiketovém systému.
  • Komunikace s dodavateli HW a jednotlivých technických řešení na prodejnách.
  • Správa CRM systému a intranetu.

Požadujeme:

  • SŠ technického směru – IT výhodou,
  • základní znalosti programování (HTML, PHP, VBA),
  • ŘP sk. B - aktivní řidič,
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilitu a trpělivost,
  • organizační schopnosti a odolnost vůči stresu,
  • znalost databází (MySQL,Microsoft SQL) výhodou,
  • znalost serverové OS Microsoft, OS Linux (distribuce: OpenSUSE, Red Hat, Ubuntu, debian) výhodou,
  • znalost Win7, Win10,
  • dobrá znalost MS Office a Open Source Office (openoffice a libreoffice),
  • základní znalost AJ - čtení technické dokumentace,
  • ochota učit se nové věci a nebát se práce.

Nabízíme:

  • stabilitu zaměstnaneckého pracovního poměru v prosperující společnosti,
  • pracovní poměr na době neurčitou,
  • motivační finanční ohodnocení,
  • možnost profesního růstu,
  • možnost zajištění ubytování zdarma,
  • zdarma firemní stravování.

Společnost
Uzeniny Příbram, a.s.
Adresa
Jinecká 315, Příbram – Příbram I
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Správa systémů a HW, Potravinářství, Správce operačních systémů a sítí, Databázový specialista, Pracovník help desku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Uzeniny Příbram, a.s., Iva Pazderová
315 811 121