Energická společnost se zaměřením na výrobní technologie s výjimečnými projekty v ČR a zahraničí v oblasti pivovarnictví.
Do našeho týmu hledáme spolehlivého člověka pro kompletní zajištění účetní agendy a souvisejících finančních operací.

Hlavní účetní/Účetní (Praha)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • odpovědnost za zpracování dokladů zákazníků a dodavatelů a procesu jejich schvalování
  • vystavování faktur
  • účtování faktur, příjemek a výdejek, pohledávek a závazků, pokladních pohybů, bankovních výpisů, evidence majetku, cestovní náhrady
  • dohadné položky, časové rozlišení nákladů a výnosů
  • měsíční přiznání k DPH
  • spolupráce při vyhotovení měsíčních a ročních uzávěrek
  • příprava podkladů pro mzdy
  • příprava podkladů pro roční audit
  • komunikace s úřady, českým i zahraničními dodavateli a odběrateli

 POŽADUJEME

Vzdělání ekonomického směru, komunikativní znalost anglického jazyka, znalost účetnictví a základních finančích operací, znalost IS Helios výhodou, schopnost efektivní komunikace a samostatné práce, smysl pro detail, inovativnost a spolehlivost, snaha učit se novým věcem.

NABÍZÍME

Příjemné pracovní prostředí, kávu po celý den, řádné zaškolení, odborná školení, pružnou pracovní dobu, možnost občasné práce z domova.

Společnost
DENWEL, spol. s r.o.
Adresa
K Hájům 1233/2, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Strojírenství, Administrativní pracovník, Fakturantka, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel