Máš rád nové výzvy? Chceš pracovat v mladém, mezinárodním týmu? Pokud je tvá odpověď ano, tak čti dál!

Evropský leader v online prodeji kontaktních čoček hledá novou posilu na pozici Graphic Designer.

Alensa s.r.o. patří k předním maloobchodním prodejcům kontaktních čoček, roztoků a příslušenství ke kontaktním čočkám.

Provozujeme více než 40 e-shopů ve 30 zemích Evropy.

Neustále rosteme a zároveň přibývá našich spokojených zákazníků v ČR i zahraničí.

Jsme jedničkou v kvalitě a ceně již od roku 2004.

Náplň práce:

  • příprava podkladů pro online kampaně (mailingové a home page bannery, branding, Facebook)
  • příprava vizuálů a produktových koláží pro e-shop
  • možnost podílet se na úpravě návrhu webdesignu e-shopů

Požadujeme:

  • Min. 1 rok praxe na obdobné pozici
  • Skvělá znalost Adobe Photoshop
  • Znalost dalších Adobe programů výhodou
  • Předchozí zkušenost s tvorbou podkladů pro online kampaně
  • Přesah do UX výhodou
  • AJ na středně pokročilé úrovni
  • Udržování firemní vizuální identity

Vlastnosti:

  • Zodpovědnost
  • Týmový hráč
  • Energický
  • Kreativní

Nabízíme:

  • Možnost práce na HPP
  • Nová kancelář v Praze Libni
  • Mladá, dynamická společnost
  • Neformální a skvělá pracovní atmosféra s přátelskými kolegy, kde si vážíme především týmové práce a kolegiality
  • Mezinárodní tým
  • Zajímavé benefity

Pokud tě naše nabídka zaujala, neváhej nám poslat životopis spolu s fotografií, portfoliem a motivačním dopisem. Těšíme se na brzké setkání!

Zasláním CV dáváte souhlas se zpracováním a uložení osobních údajů pro interní použití společnosti.

Společnost
ALENSA, s.r.o.
Adresa
Českomoravská 2408/1a, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

ALENSA, s.r.o., Kristýna Budilová