My v Crocodille věříme, že „Všechno, co děláme, musí chutnat“. Každý den se s námi nají celé 1% lidí v Česku. Přitom všechny bagety a sendviče sami vymýšlíme, pečeme, připravujeme a rozvážíme po celé zemi, ale taky po Rakousku a Maďarsku. Jinak to ani neumíme. Od začátku si totiž zakládáme na tom, že věci děláme po svém, ve své režii a za vlastní peníze. Je to pro nás jednoduše důležité. Stejně jako je pro nás důležité dělat to všechno jednoduše. Možná jinak, než je to běžné. Prostě máme svou hlavu, své hodnoty a své lidi na správných místech. A to se nám vyplácí. Možná i vy můžete být jedním z nich.

Seniorní grafik

Říká se, nesuď knihu podle obalu – my však víme, že hezká grafika prodává a je nedílnou součástí marketingové propagace. Proto do našeho týmu hledáme seniorního grafika, který se ujme naší značky Crocodille a pomůže ji posouvat směrem k lepší vizuální identitě.

Co tě u nás čeká?

  • Pod svá křídla si převezmeš vytváření grafických vizuálů pro naše online i offline marketingové kampaně.
  • Máme nastavený vizuál, ze kterého budeš při své práci vycházet. Crocodille a naše bagety nejsou pouze o obalech a POS materiálech, ačkoliv jejich grafickou podobou pravděpodobně strávíš nejvíce času. Občas budeme potřebovat vytvořit kreativu na náš web či sociální sítě, a proto je třeba aby sis rozuměl i s online grafikou.
  • Staneš se stěžejní osobou, která nám pomůže udávat a držet směr naší marketingové komunikace směrem k zákazníkům.
  • Už nyní ti můžeme slíbit, že se u nás rozhodně nudit nebudeš. Stále totiž máme na čem pracovat!

Koho hledáme, aby nám to klapalo?

  • Parťáka, který má za sebou zkušenosti s grafickým designem a nebojí se ani DTP a tiskařské rutiny.
  • Kreativce, který programy Adobe – InDesign, Illustrator, Photoshop umí ovládat levou zadní a dokáže přicházet s novými nápady.
  • Někoho s velkým drivem do práce. Máme před s sebou velké plány, a proto doufáme v kolegu, který se do nich s námi pustí po hlavě.
  • Mezi s sebou bychom rádi přivítali někoho, koho láká představa, že bude mít na starosti jeden brand, kterému se bude na plno věnovat, rozmazlovat ho a pomáhat jej společně s naším marketingovým týmem rozvíjet. Z toho důvodu nehledáme člověka na full remote spolupráci, ani freelancera, který má na starosti XY dalších klientů, kvůli kterým by se nám nemohl věnovat na plný úvazek.
  • Někoho, kdo si dokáže rozvrhnout úkoly a budeme se na něj moct spolehnout, že svou práci nebude odevzdávat se zpožděním.

Jak se přihlásit?

Práce grafika je především o estetickém cítění, kreativitě, spolu ve spojení s pečlivostí a smyslem pro detail. K životopisu nám proto prosím připoj také ukázku své práce nebo rovnou portfolio. Pokud nám padneš do oka, rádi se s tebou potkáme osobně a v krátkosti si popovídáme o vzájemných očekáváních. A pokud to mezi námi zajiskří, můžeš nastoupit klidně ihned.


Informace o pozici

Společnost
Crocodille ČR, spol. s r.o.
Adresa
Poděbradská 88/55, Praha – Hloubětín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Crocodille ČR, spol. s r.o., Kristýna Krouželová