PROJEKTANT, ROZPOČTÁŘ, PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY

Společnost JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o., zabývající se prodejem a servisem technologií na výrobu, úpravu stlačeného vzduchu, průmyslového chlazení a technických plynů, hledá do svého týmu pracovníka na pozici PROJEKTANT, ROZPOČTÁŘ, PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY pro provoz v Lukově u Zlína:

Náplň práce:

  • rozpočty kompresoroven a rozvodů tlakového vzduchu
  • dimenzování rozvodů tlakového vzduchu a chladu
  • návrhy a kalkulace rozvodů tlakového vzduchu a chladu
  • projektová činnost
  • schémata kompresorových stanic
  • kalkulace technologických celků a rozvodů průmyslových médií
  • spolupráce na zpracování projektů pro výběrová řízení a koncového uživatele
  • tvorba technických výkresů v AutoCADu
  • návrhy chladících jednotek a chladících systémů
  • zajišťování komponentů technologie u výrobců / dodavatelů
  • spolupráce se servisním, obchodním a instalačním týmem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, možné i pro absolventy
  • dobrá znalost MS Office, Excell, Word, tabulek, kalkulačních programů
  • znalost práce v AutoCADu, DesignCADU
  • znalost AJ / NJ výhodou
  • orientace v technické dokumentaci a ve stavebních výkresech
  • samostatnost, přesnost, komunikační schopnosti, práce v týmu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a seriózní společnosti
  • zajímavé a motivující platové ohodnocení (základní plat + prémie + přesčasy)
  • dokonalé zaškolení od zkušených kolegů, pravidelná odborná školení od výrobců
  • možnost seberealizace a pracovního uplatnění
  • rozmanitou práci v příjemném kolektivu
  • nástup možný ihned

Místo pracoviště:

  • Průmyslová 509, 763 17 LUKOV - Průmyslová zóna Lukov u Zlína

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis.

Kontakt:

734 254 100

Společnost
JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o.
Adresa
Průmyslová 509, Lukov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Projektant, Technik, Konstruktér, Přípravář, Rozpočtář/kalkulant, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.