CZECH PROMOTION je lídrem na poli pragmatického marketingu. Jejím krédem je „pomáhat klientům, aby byli úspěšnější“. Stojí za raketovým růstem značek jako je Alza, Alavis nebo bikero. Klientům poskytuje komplexní marketingové služby, počínaje nastavením funkční strategie až po realizaci televizních a online kampaní a efektivní řešení prodejních míst. Roční obrat CZECH PROMOTION přesáhl částku 400 milionů korun, a řadí tak skupinu mezi nejvýznamnější hráče na českém reklamním trhu. Každým rokem rosteme, a to i během covidu, kdy jsme v obratu vyrostli o 27%. Práce je dost, a proto pro rozšíření našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici:

RESEARCHER AND ANALYST

Umíš hledat mezi řádky a tím pomoci při tvorbě strategie pro naše klienty?

Když potřebuješ více informací, víš kde a jak je hledat?

Grafy jsou tvůj koníček a jejich tvorbu miluješ?

Jestli sis odpověděl/a 3x ANO, možná je to ta pravá práce pro tebe.

Výsledkem tvojí práce bude podíl na skvělých a inspirativních marketingových strategiích, které zefektivní činnost obchodního oddělení a pomohou z našich klientů tvořit lídry trhu. Čím tomu přispěješ? Tím, že:

  • budeš mít na starost výzkumné projekty - najdeš, vyhodnotíš a odprezentuješ podklady pro tvorbu marketingové strategie.
  • budeš monitorovat trh, konkurenci našich klientů, vrtat se v hlavách zákazníků a tahat z nich inspirativní a svěží informace.
  • budeš přinášet nové informace a možnosti, které našim klientům pomůžou.
  • budeš spolupracovat s výzkumnými agenturami – zadáš jim výzkum a zanalyzuješ s nimi jejich výstupy.

Jak si tě představujeme? Že...

  • máš výborné analytické myšlení, jsi systematický/á.
  • rád/a pracuješ v týmu profíků, o které se můžeš opřít.
  • máš oči dokořán a neustále se díváš po nových příležitostech.

Jestli vše klapne a plácneme si, staneš se součástí firmy, kde „rodinné prostředí“ a „otevřená komunikace“ nejsou jen prázdné fráze. Možná to chce důkaz místo slibů – klidně se koukni na náš Atmoskop. Můžeš se těšit na stabilní zázemí, podporu kolegů a reference od klientů, kterým pomůžeš, aby byli úspěšnější.

Nastoupit můžeš ihned nebo po dohodě. Určitě se dohodneme, kdyby sis chtěl/a vybrat dovolenou ještě během zkušební doby.

Je to pro tebe to pravé? V tom případě nám dej o sobě vědět. Těšíme se na tebe.


Informace o pozici

Společnost
CZECH PROMOTION group, s.r.o.
Adresa
Thámova 289/13, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Věda a výzkum, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingový analytik, Marketingový výzkum, Trade Marketing, Výzkumný tazatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

CZECH PROMOTION group, s.r.o., Simona Vacková