Jsme společnost teamIT s.r.o., která je součástí investiční skupiny Pale Fire Capital. Naším zaměřením je poskytování ICT specialistů formou outsourcingu nejvýznamnějším společnostem na českém trhu. Mezi našimi zákazníky najdete banky, pojišťovny, leasingové firmy, mobilní operátory, vývojová centra nadnárodních korporací a ICT společnosti.

Obvykle máme otevřených okolo 50-70 IT pozic, ale neinzerujeme všechny. Pokud Vás tedy inzerce níže nezaujala, ale hledáte novou výzvu, tak nám i tak neváhejte zaslat Váš profil s Vaší představou, a to na e-mail jobs@teamit.cz
Rádi se s Vámi spojíme a pokusíme se Vám najít vhodný projekt.

SQL PROGRAMÁTOR, DATOVÉ SKLADY, BI

Co vás čeká

  • SQL – tvorba procedur, skriptů (MS SQL Server)
  • návrhy datových struktur, minimálně DTM, reportů
  • tvorba datových modelů
  • analýzy a programování T-SQL (procedury apod.)
  • analýza a programování integračních a ETL procesů
  • implementace nástrojů a funkcí Business Intelligence
  • týmová práce na vývoji nových řešení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ/SŠ technického popř. ekonomického směru
  • znalost databází MS SQL, T-SQL
  • znalost tvorby datových modelů (Oracle Data Modeler, Power Designer)
  • znalost SQL Integration Services
  • znalost SQL Analysis Services Tabular či Power BI výhodou
  • alespoň 3-5 roky praxe s SQL vývojem
  • alespoň pasivní AJ
  • analytické myšlení a aktivní přístup k pracovním úkolům
  • odpovědnost, chuť na sobě pracovat

Výhodou bude, pokud budete umět

  • praktické zkušenosti a znalosti integrace dat – historizační techniky, apod.
  • praktická zkušenost s budováním a vývojem datového skladu
  • optimalizace výkonu databází
  • znalost skriptovacích jazyků např. Python, …

Co vám můžeme nabídnout

  • Pracovní poměr na HPP nebo IČ
  • Krásná, pestrá a zajímavá práce
  • Tým zkušených kolegů
  • Nejmodernější technologie
  • Vyhlídka dlouhodobé spolupráce
  • Splatnost FA do 3 dnů :)!
  • Zajímavý zaměstnavatel

Společnost
teamIT s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 120 000 – 135 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Databázový specialista, Databázový administrátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

teamIT s.r.o., Michaela Larmerová