Jsme významná společnost zabývající se komplexními službami projektové činnosti v oblasti silničního a mostního stavitelství.
Staňte se součástí dynamického kolektivu a týmu odborníků, pracujte s námi na zajímavých projektech, zdokonalte se v oboru a získejte hodnotné zkušenosti.

Rozpočtář

Náplň práce:

- zpracování kontrolních rozpočtů v soustavě OTSKP, ÚRS,

- spolupráce s projektanty,

- důraz kladen na samostatnost a plné pracovní nasazení.

Nabízíme:

- odpovídající mzdové ohodnocení,

- příjemné, moderní pracovní prostřední a kolektiv,

- služební telefon,

- možnost využití zvýhodněné mobilní sítě společnosti,

- týden dovolené navíc,

- příspěvek na stravné.

Kvalifikační předpoklady:

- SPŠ stavební,

- znalost SW ASPE a soustavy OTSKP výhodou,

- znalost RTS/ÚRS výhodou,

- znalost MS Excel, CAD,

- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, loajalita,

- chuť učit se novým věcem.

Společnost
Linio Plan, s.r.o.
Adresa
Sochorova 3209/38, Brno – Žabovřesky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Linio Plan, s.r.o., Zdeňka Macurová
+420 777 737 991
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.