Skupina MÉDEA GROUP přední komunikační a mediální agentura hledá do svého týmu nového spolupracovníka na pozici:

JUNIOR MEDIA PLANNER / BUYER

Pracovní náplň:

  • Plánování a nákup mediálního prostoru v TV (reklamní spoty, sponzoring, product placement aj.) pro svěřené klienty a jeho správa
  • Kompletní správa TV kampaní (strategické plánování, nákup TV prostoru, kontrola průběhu kampaní, vyhodnocení ukončené kampaně, fakturace)
  • Příprava strategických a detailních TV media plánů pomocí plánovacích softwarů
  • Jednání s televizními dodavateli (ČT, Nova, Prima, TV Barrandov aj.)
  • Analýza dat, práce s excelem a číselnými daty na denní bázi
  • Administrativní vedení zakázek
  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

Kvalifikační požadavky na uchazeče:

  • Vzdělání SŠ/VŠ
  • Logické myšlení, analytické schopnosti, systémovost, smysl pro čísla
  • Komunikativnost spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • Znalost práce na PC na pokročilé úrovni (MS Office)
  • Znalost mediálního SW výhodou (Kite)

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí velké komunikační a mediální společnosti
  • Odpovědnou práci na významných projektech
  • Kvalifikované zaškolení v dané oblasti
  • Příjemné prostředí, moderní pracoviště
  • Odměňování odpovídající pracovním výsledkům
  • Firemní benefity

Nástup do pracovního poměru po ukončení výběrového řízení, případně podle dohody.

Pokud Vás nabízená práce zaujala a splňujete uvedené požadavky, pošlete nám svůj profesní životopis v ČJ s Vaší fotografií.

Společnost
MÉDEA GROUP
Adresa
Mikuleckého 1311/8, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Media Planner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.