Společnost Arcadis je přední světová designová a poradenská firma zaměřená na přírodní aktiva a nemovitosti. Naše společnost svým klientům přináší výjimečné a trvale udržitelné výsledky v celé řadě oblastí, jako jsou například maximalizace prostoru ve městech nebo transformace sektorů pro konkurenceschopnost do budoucna. Arcadis byl opakovaně oceněn jako nejlepší firma roku v oblasti Projektového řízení na CEE Retail Estate Awards během několika posledních let.

Hledáme do svého týmu kolegu na pozici Technický Dozor (TDI) pro naše projekty, abychom pokryli naši silnou a rostoucí poptávku.

Náplň práce:

· Spolupráce s celým týmem projektového řízení, zejména s projektovým manažerem, při kontrole a vyhodnocování časových harmonogramů projektu a s cenovým konzultantem při vyrovnávání plateb dodavateli;

· dohled nad dodržováním technických požadavků stanovených zákonem a předpisy, použitelnými technickými normami a požadavky na veškerá povolení;

· dohled nad dodržováním zásad bezpečnosti práce, protipožární ochrany a ochrany životního prostředí;

· kontrola projektové dokumentace, kvality dodávek a prací a dodržování technologických postupů, průběhu zkoušek a testů všech důležitých prací a dodávek;

· organizace procesu evidence a kontroly odstraňování vad a nedodělků;

· účast na projektech technický auditů budov (Technical Due Dilligence).

Co požadujeme?

· Odbornou znalost technických aspektů výstavby budov ideálně doloženou autorizací;

· flexibilní přístup, týmového ducha;

· systematičnost, přesnost a orientaci na výsledek;

· dobré analytické a komunikační dovednosti;

· angličtina na komunikativní úrovni;

Co nabízíme?

· Spolupráci na významných projektech: www.arcadis.com/cs/czech/co-delame/nase-projekty/

· pozici, ve které máte vysoký stupeň svobody samostatně vykonávat své úkoly v ambiciózním a řízeném týmu;

· máte také příležitost pracovat s různými disciplínami v rámci týmu i v rámci celé společnosti Arcadis;

· možnost seberealizace, rozvoje a školení;

· stavba střední Morava

· čtvrtletní bonusy, 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, Home Office, jazykové kurzy, vzdělávací programy a další výhody;

- nástup možný ihned;

- práce na HPP nebo IČO.

Společnost
Arcadis Czech Republic s.r.o.
Adresa
Olomoucký kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Technický dozor investora
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Arcadis Czech Republic s.r.o., Jitka Machálková