Jsme Bageterie Boulevard nebo také jen „BB“, koncept restaurací EXPRES GOURMET.
Dobýváme svět křupavými bagetami s originálními recepturami světových kuchařů. Máme více než 50 restaurací v Česku, na Slovensku, v Německu a jedeme dál.
Od začátku si zakládáme na tom, že věci děláme po svém, ve své režii a za vlastní peníze. Je to pro nás jednoduše důležité. Stejně jako je pro nás důležité dělat všechno jednoduše. Možná jinak, než je běžné. Prostě máme svou hlavu, své hodnoty a své lidi na správných místech. A to se nám vyplácí. Možná i Vy můžete být jedním z nás.

HR Generalist/Payroll Specialist

Tu papír, tu papír, tu papír. I takhle právě teď vypadá naše kancelář. A protože se mezi nimi nechceme ztratit, hledáme mezi sebe nového člena týmu. Někoho, komu budeme moct předat žezlo a kdo bude kralovat agendě pracovně právní. Parťáka, pro kterého je příprava mzdových podkladů hračka a který nám pomůže vychytat všechny mouchy v našem nově implementovaném mzdovém systému.

Představujeme si, že:

 • Máš za sebou předchozí zkušenost na obdobné pozici.
 • Pod tvá křídla ti svěříme veškerou agendu spojenou s přípravou a koordinací mezd pro naši centrálu Crocodille a zaměstnance z poboček Bageterie Boulevard a 360 Pizzy.
 • K ruce ti bude naše externí mzdová účetní. Společně s ní pak budeš pracovat na tom, aby zaměstnanci dostali svou výplatu včas a ve správné výši.
 • Orientuješ se v pracovně právní problematice a mzdové agendě. Staneš se naší pravou rukou při řešení legislativních otázek a budeš nám pomáhat řešit požadavky zaměstnanců ve vztahu k této oblasti.
 • Pomůžeš nám s dotažením implementace nového personálního a mzdového systému. ESO9. Jeho základ tě naučíme. Další vyšperkování však bude již na tobě.
 • Nechybí ti zaměření na detail a pečlivost. Pod rukama ti každý měsíc projde spousta papírů – nové nástupy, výstupy, ošetřovačky, prohlášení poplatníků daně, změny ve mzdových výměrech a mnoho dalších. To vše bude třeba si pohlídat, zaevidovat včas do systému a následně všechny papíry založit do správných složek.
 • Staneš se součástí menšího HR týmu, který ti bude ve spoustě věcech nápomocen.
 • Pokud budeš mít chuť nakouknout pod pokličku i jiným HR disciplínám, rádi ti tu možnost dáme. Zapojit se můžeš třeba do náboru. Záleží pouze na tobě.

Co by se ti u nás mohlo líbit?

 • Naše práce není vždy pohodová, ale náš tým rozhodně ano. Každý v něm máme svou specializaci a úkoly. Když dojde na lámání chleba, umíme táhnout za jeden provaz a vzájemně si pomoct.
 • Dáme ti prostor se rozvíjet. Pokud přijdeš se zlepšovákem, který nám usnadní a zrychlí naše administrativní procesy, pomůžeme ti s jeho uvedením do provozu.
 • Nemusíš se bát, že tě hodíme do vody. Tato pozice u nás sice vzniká nově, nicméně se o její agendu už teď v rámci týmu dělíme. Se vším tě dokážeme na začátku seznámit.
 • Jsme ryze česká společnost, která podniká za vlastní peníze.

Co by se ti u nás nemuselo líbit?

 • Některé papíry se honí na poslední chvíli a spoustu věcí od nás potřebují naši zaměstnanci ASAP.
 • Dveře se nám tu netrhnou a s tím je třeba počítat. Občas máme kancelář plnou lidí, kteří zrovna potřebují s něčím pomoct. I na tebe se budou obracet se svými dotazy či problémy – telefonicky, e-mailem i osobně. Pokud tedy hledáš klidné místečko, nevyžadující kontakt s lidmi, tohle asi nebude to pravé ořechové.

Zaujali jsme tě?

Tak nám pošli svůj životopis, LinkedIn profil, nebo cokoli z čeho poznáme, jaké zkušenosti máš za sebou. Pokud nám padneš do oka, rádi se s tebou potkáme osobně a v krátkosti si popovídáme o vzájemných očekáváních. A pokud to mezi námi zajiskří, můžeš nastoupit klidně ihned.


Informace o pozici

Společnost
Crocodille ČR, spol. s r.o.
Adresa
Poděbradská 88/55, Praha – Hloubětín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Personalistika a HR, Mzdová účetní, Personalista, HR generalista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Crocodille ČR, spol. s r.o., Petra Kukulová
+420 722 003 081