NUTRIADAPT Weight management Clinic je průkopníkem inovativních metod v oblasti výživového poradenství a péče. Zaměřujeme se na redukci tělesné hmotnosti s následnou dlouhodobou péčí. Vyvinuli jsme světově ojedinělý koncept osobních výživových směrů, plánů a programů.

Stavíme na více než 15ti leté praxi a zkušenosti jejich zakladatelů.

Všichni v NUTRIADAPT Weight Management Clinic si uvědomujeme, jak je redukce váhy sama o sobě těžkým úkolem a nepříjemným procesem. Vynakládáme proto velké úsilí na to, abychom v každém momentu naší práce poskytovali nadstandardní péči a pomohli každému, kdo k nám vejde, dosáhnout vytyčeného cíle.

Asistentka poradny výživového poradenství

Co vás čeká

Práce na recepci poradny NUTRIADAPT Praha Butovice - budete první osobou, se kterou klient přichází do styku - příjemné vystupování a pozitivní nálada podmínkou

Práce v atraktivním oboru péče o zdraví a tělo

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Znalost práce na PC

Organizační schopnost

Komunikační dovednosti - příjemné vystupování osobně i po telefonu

Prodejní dovednosti

Výhodou bude, pokud budete umět

Orientace ve výživě

Co vám můžeme nabídnout

Práce na recepci - kontakt s klienty, vyřizování telefonů a emailů, objednávání klientů, zajišťování chodu poradny

Příjemné pracovní prostředí (poradna se nachází v OC Galerie Butovice) a kolektiv

Práce na plný úvazek - 3x v týdnu 9 - 20, 2x v týdnu 15 - 20

Smlouva na dobu neurčitou

Společnost
NUTRIADAPT s.r.o.
Adresa
Radlická 520/117, Praha – Jinonice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 18 500 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

NUTRIADAPT s.r.o., Irena Reichelt
705 301 828