Náplň práce:

- zajištění, koordinace a podpora v oblastech - objednávky výrobního materiálu, objednávky kancelářského materiálu, občerstvení atd.

- evidence statistiky dle potřeby jednotlivých středisek a vedení

- vede evidenci faktur přijatých, zajišťuje jejich schválení a předání na zpracovatele účetnictví

- dle potřeby spolupracuje s řízením kvality na statistikách a administrace systému

- zpracovává měsíční reporting provozu

- vede evidenci pro účely vystavování statistik INTRASTAT - faktur vydaných

- je podřízen/a přímo manažerovi provozu

- dle potřeby je v relevantních oblastech úkolován/a také vedoucím výroby

Očekáváme od vás:

- dobré komunikační schopnosti

- znalost NJ nebo AJ (schopnost komunikovat se zahraničními partnery v běžných provozních věcech (možnost dále se zdokonalovat)

- schopnost budovat a podporovat týmového ducha

- dobrý time-management

- pečlivost, spolehlivost a schopnost logického myšlení

- schopnost orientovat se v informačních systémech a vytvářet a pracovat s daty

- pozitivní vztah k administrativě nebo minimálně akceptování jejího významu

- práce v programech MS Office

- základní orientace v podnikatelském prostředí a chápání chodu firmy

- SŠ vzdělání s maturitou

- řidičské oprávnění skupiny B

Dále nabízíme:

- práci v mezinárodním prostředí

- moderní a útulné pracovní prostědí

- základní mzda + osobní hodnocení

- přítomnostní prémie za odpracovaný měsíc

- 4 týdny dovolené + 2 dny sick day

- stravenkový paušál nebo závodní stravování

- 1x týdně ovocný balíček

- občerstvení na pracovišti – voda, káva, čaj

Společnost
Elliot Paul s.r.o.
Adresa
Chrastavická 217, Domažlice – Dolejší Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 24 500 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Elliot Paul s.r.o., Klára Johánková
379 300 181
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.